Rīgā +6 °C
Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Dinamo vēl bez Karsuma zaudē Čeļabinskas Traktor

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē ar 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) piekāpās Čeļabinskas klubam Traktor. Pēc šī zaudējuma rīdzinieki KHL Rietumu zonas turnīra tabulā noslīdējuši uz 10.vietu. Nākamo spēli Dinamo aizvadīs pirmdien pret Magņitagorskas Metallurg. Plānots, ka laukuma saimnieku sastāvā varētu debitēt uzbrucējs Mārtiņš Karsums, ar kuru sestdien noslēgts līgums līdz sezonas beigām.

Spēles pirmajās minūtes laukuma saimnieki izveidoja vairākas bīstamas situācijas pie viesu vārtiem – taču diezgan ātri paši zaudēja vārtus. Divcīņā laukuma stūrī zaudēja Ozoliņš, un pēc Kuzņecova piespēles vārtu priekšā rezultātu atklāja Zavaruhins.

Spēles turpinājumā komandas apmainījās ar iespējām spēlēt skaitliskā vairākumā, taču neveiksmīgi. Toties 12.minūtē pēc Popova uzmetiena uz Masaļska sargātā cietokšņa pusi ripa atrada ceļu vārtu tīklā – 0:2.

Pirmās trešdaļas pēdējās minūtes aizritēja vētrainos Dinamo uzbrukumos, un ar sev neraksturīgu šķīlienu no zilās līnijas Marselam Hosam beidzot izdevās “atslēgt” Fokina sargātos vārtus.

Otrajā periodā uz ledus turpinājā azartiska cīņa ar nelielu rīdzinieku teritoriālu pārsvaru. Tomēr izveidotās vārtu gūšanas iespējas ne vienai, ne otrai komandai realizēt neizdevās – nevainojami darbojās abi vārtsargi.

Kritisks brīdis dinamiešiem iestājās trešdaļas beigās, kad īsā brīdī Ozoliņš nopelnīja divas soda minūtes, J.Rēdlihs – 5+20 un pēc tam divas vēl arī Sprukts.

Labu brīdi rīdzinieki varonīgi atvairīja Traktor uzbrukumus, diemžēl divas sekundes līdz beigām pēc videoieraksta noskatīšanās mača galvenais tiesnesis ieskaitīja viesiem vārtu guvumu – 1:3.

Izturējuši mazākumā, rīdzinieki metās atspēlēties un uz labu brīdi iespieda čeļabinskiešus viņu zonā, taču uzlauzt viesu bastionus nekādi neizdevās. Traktor hokejisti visu uzmanību pievērsa spēlei aizsardzībā, tikai retu reizi atbildot ar pretuzbrukumiem.

Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām Dinamo beidzot izdevās vienus vārtus atspēlēt. Skaitliskajā vairākumā skaistu kombināciju pabeidza Miķelis Rēdlihs – 2:3.

Spēles izskaņa pagāja nemitīgos rīdzinieku uzbrukumos. Diemžēl glābt spēli tā arī neizdevās. Šī bija dinamiešu pirmā neveiksme pēc triju uzvaru sērijas.

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Čeļabinskas Traktor 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

Vārti: 4:07 Zavaruhins (Kuzņecovs) – 0:1, 11:45 Popovs (Daženē) – 0:2, 19:16 Hosa (Sorokins, Ņiživijs, vair.) – 1:2, 39:58 Kasjančuks (Budkins, vair.) – 1:3, 51:27 M.Rēdlihs (Sorokins, vair.) – 2:3

Morozs: Bijām ļoti labi sagatavojušies

Latvijas futbola klubs RFS UEFA Eiropas līgas mačam ar Frankfurtes Eintracht bija ļoti labi sagatavojies, atzina rīdzinieku galvenais treneris Viktors Morozs.

Miris bijušais Marokas izlases futbolists Barada

Bijušais Marokas vīriešu futbola izlases spēlētājs Abdelazizs Barada miris 35 gadu vecumā, ceturtdien pavēstīja viņa karjeras laikā pārstāvēti Francijas klubi Marseļas "Olympique...