Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē sestdien ar 4:2 pārspēja KHL Rietumu zonas pastarīšus Čehovas Vitjaz komandu. Turnīra tabulā rīdzinieki pakāpušies uz sesto vietu. KHL pamatturnīra pēdējo izbraukuma spēli dinamieši aizvadīs pirmdien pret Maskavas CSKA hokejistiem.

Šuplers pēc uzvaras Čehovā: pēdējā periodā ritēja īsta cīņa

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (3:1 pret Maskavas Dinamo) rīdzinieku sastāvā izmaiņas nebija notikušas.

8.minūtē viesi ieguva pirmo skaitlisko vairākumu, taču daudz netrūka, ka būtu zaudējuši vārtus – Vitjaz hokejisti pretuzbrukumā neizmantoja izgājienu divi pret vienu. Dažu nākamo minūšu laikā Krisam Holtam vajadzēja atvairīt vēl vairākus diezgan bīstamus metienus.

Daudz uzbruka arī rīdzinieki, taču viņu centieni ar metieniem beidzās diezgan reti. Pirmās trešdaļas beigās noraidījumu izpelnījās Miķelis Rēdlihs, uzreiz pēc soda izciešanas saņēma Dārziņa piespēli, izslidoja viens pret mājinieku vārtsargu Lalandē un raidīja ripu starp viņa kājsargiem – 1:0.

Otrajā periodā turpinājās visai atklāts hokejs, kurā mazliet sekmīgāki bija mājinieki. Vienā no pretuzbrukumiem precīzi meta Sergejs Ļesnuhins. Jau minūti vēlāk Mārtiņš Karsums atjaunoja vadību rīdziniekiem, bet piecas minūtes līdz otrajam pārtraukumam Vitjaz vēlreiz izlīdzināja rezultātu. Atlikušajā laikā abām komandām bija vairākas labas izdevības gūt trešos vārtus.

Trešās trešdaļas vidū Dinamo pamazām pārņēma iniciatīvu un piecarpus minūtes līdz beigām trešo reizi izvirzījās vadībā – Krišjāņa Rēdliha metienu vārtu priekšā pielaboja Marks Hartigans. Bet pašās pamatlaika beigās ripu tukšos vārtos ieraidīja viesu labākais snaiperis Lauris Dārziņš – 4:2. Šis bija rīdzinieku trešais panākums pēc kārtas.

Abu komandu iepriekšējā savstarpējā cīņā oktobra beigās Rīgā Dinamo vienā no pelēcīgākajām šīs sezonas spēlēm zaudēja 0:2.

Otrā sestdienas KHL čempionāta spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētie Maskavas Dinamo hokejisti pārtrauca 11 zaudējumu sēriju, ar 3:1 pārspējot Minskas Dinamo.

Kontinentālā hokeja līga

Čehovas Vitjaz – Rīgas Dinamo 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

Vārti: 19:01 M.Rēdlihs (Dārziņš) – 0:1, 27:30 Ļesnuhins (Batiršins, Aņisins) – 1:1, 28:16 Karsums (Sprukts) – 1:2, 34:44 Hafizuļins (Saimons, Berdņikovs) – 2:2, 54:43 Hartigans (Ozoliņš, Kr.Rēdlihs) – 2:3, 59:56 Dārziņš (tukšos vārtos) – 2:4

Metieni: 30 - 26
Soda min.: 8 - 8
Iemetieni: 30 - 32

Dinamo: Holts, J.Rēdlihs – Ozoliņš, Ņiživijs – Hartigans – Surovijs, Sotnieks – Reķis, Karsums – Sprukts – Ankipāns, Galviņš – Kr.Rēdlihs, Dārziņš – Troters – M.Rēdlihs, Cibuļskis, Podziņš – Petrovickis – Štāls