Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Otro uzvaru pasaules čempionātā guvuši Šveices hokejisti, kuri B grupas otrās kārtas spēlē Manheimā ar 3:0 pārspēja Itāliju. Spēles pirmajā trešdaļā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, bet otrā perioda otrajā minūtē Tibo Monē izvirzīja vadībā šveiciešus. Pēdējās trešdaļas sākumā Demjens Brunners pārsvaru dubultoja, bet nepilnu pusminūti pirms cīņas beigām ar metienu tukšos itāliešu vārtos 3:0 panča Martins Pluss. Šveiciešu vārtsargs Martins Gerbers atvairīja visus 15 sāncenšu metienus, bet Daniels Bellisimo Itālijas izlases vārtos tika galā ar 49 pretinieku raidītajām ripām.

Pirmās kārtas spēlēs Šveice ar 3:1 pārspēja Latviju, bet Itālija ar 1:5 piekāpās Kanādai.

aa

Pasaules hokeja čempionāts, B grupa
Šveice – Itālija 3:0
(0:0, 1:0, 2:0)

Vārti: 21:20 Monē (Zēgers, Voklē) – 1:0, 46:39 Brunners (Savarī, Hosī, vair.) – 2:0, 59:44 Pluss – 3:0.

Metieni: 52 – 15

Soda minūtes: 10 – 10