Girgensona Sabres neatspēlējas no 0:3 pirmajās 12 minūtēs

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda svētdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Sabres" savā laukumā ar 2:3 (1:3, 1:0, 0:0) piekāpās Anaheimas "Ducks".

"Ducks" pirmajās 12 minūtēs guva trīs vārtus - viesiem izcēlās Jākobs Silfverberjs, Raiens Geclafs un Niks Ričijs. Divas minūtes pirms pirmā perioda beigām Anaheimas komandas pārsvars varēja kļūt graujošs, taču Trojs Terijs nerealizēja "bullīti".

67 sekundes pirms trešdaļas beigām, laukumā atrodoties Girgensonam, Jūhans Lāšons samazināja viesu pārsvaru, bet otrā perioda 12.minūtē viņa tautietis Rasmuss Dālins panāca 2:3. Spēles otrajā pusē vārti netika gūti, "Sabres" komandai ciešot minimālu zaudējumu.

Girgensons svētdien uz ledus pavadīja 13 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejists šajā sezonā 56 spēlēs guvis desmit vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un iekrājis neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejistam šī ir otrā visu laiku vārtiem ražīgākā sezona. 2014./15.gada sezonā, kad Bufalo komandu vadīja Latvijā labi zināmais speciālists Teds Nolans, Girgensons iemeta 15 vārtus, kas viņam līdz šim bijis labākais sniegums karjerā.

Bufalo komanda ar 56 punktiem 56 dueļos Austrumu konferencē ieņem 13.vietu, bet "Ducks" ar 53 punktiem 56 cīņās ir tādā pašā pozīcijā Rietumos.

Mājas spēļu sērijas turpinājumā "Sabres" otrdien spēkosies ar NHL vājāko komandu Detroitas "Red Wings", divas dienas vēlāk būs duelēšanās ar vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets", bet noslēgumā tiks krustotas nūjas ar Toronto "Maple Leafs".