Pērkona negaiss
Rīgā +22 °C
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Girgensona pārstāvētā Sabres nenosargā trīs vārtu pārsvaru un zaudē Stenlija kausa čempioniem

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā nenosargāja trīs vārtu pārsvaru un viesos ar 3:4 (3:0, 0:2, 0:2) piekāpās Stenlija kausa čempioniem Pitsburgas Penguins.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 57 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 22% iemetienu un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Sabres komandai šis mačs iesākās lieliski, jo pirmās trešdaļas laikā pēc Raiena O'Railija, Braiena Džiontas un Džeka Aikela precīzajiem metieniem izdevās izvirzīties vadībā ar 3:0. Šo drošo pārsvaru viesi no Bufalo gan nenosargāja, jo Džastins Šulcs un Jevgēņijs Malkins otrajā periodā starpību samazināja līdz minimumam, bet pamatlaika noslēdzošajās četrās minūtēs debitants Džeiks Gincels un Konors Šīrijs nodrošināja Penguins uzvaru.

Girgensons šosezon 59 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -4.

Sabres pēdējo septiņu maču laikā piedzīvojusi sešus zaudējumus.

Austrumu konferences kopvērtējumā Sabres vienība ar 66 punktiem 66 spēlēs joprojām atrodas 13.pozīcijā. Savukārt Atlantijas divīzijā Bufalo komanda ir septītajā vietā.

Nākamo maču Sabres hokejisti aizvadīs otrdien, kad savā laukumā spēkosies ar Filadelfijas Flyers.

Latvijas vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Anita Siliņa svētdien "Rimi" Rīgas maratonā izcīnīja otrās vietas, vienlaikus kļūstot par valsts čempioniem maratonā.