Rīgā +20 °C
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Girgensona pārstāvētā Sabres vēlreiz nespēj noturēt divu ripu pārsvaru

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien tika pie ierobežota spēles laika, kamēr viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo Sabres piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Sabres otrdien savā laukumā ar 4:5 (2:1, 1:1, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Nešvilas Predators.

Girgensons šajā mačā, spēlējot komandas ceturtajā maiņā, laukumā pavadīja 11 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 20% iemetienu un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šis mačs Sabres komandai gan sākās uz patīkamas nots, jo pēc Braiena Džiontas un Kaila Okposo precīzajiem metieniem mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0. Lai gan turpinājumā Predators panāca neizšķirtu, noslēdzošo periodu Bufalo vienības hokejisti pēc Evandera Keina precīzā raidījuma sagaidīja, esot vadībā ar 3:2, turklāt trešdaļas 56.sekundē Sabres hokejists Džeiks Makeibs guva vēl vienus vārtus.

Tiesa, arī šoreiz Bufalo komanda nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru, jo perioda turpinājumā pa reizei atzīmējās Raiens Džohansens un Fīlips Fošbergs panāca izlīdzinājumu. Duelis turpinājās pagarinājumā, kura trešajā minūtē viesiem no Nešvilas panākumu nodrošināja Fošbergs.

Girgensons, kurš nesen laukumā atgriezās pēc traumas izārstēšanas, šosezon 56 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -3.

Sabres nākamo maču aizvadīs ceturtdien, kad uzņems Arizonas Coyotes hokejistus.

Austrumu konferences kopvērtējumā Sabres vienība ar 63 punktiem 63 spēlēs joprojām atrodas 13.pozīcijā, bet Atlantijas divīzijā tā ir septītajā vietā.

No izslēgšanas turnīra zonas Sabres komanda atpaliek par sešiem punktiem.

Latvijas vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Anita Siliņa svētdien "Rimi" Rīgas maratonā izcīnīja otrās vietas, vienlaikus kļūstot par valsts čempioniem maratonā.