Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Girgensona vārti mazākumā neglābj Sabres no kārtējās neveiksmes

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona piektie vārti sezonā, kuri turklāt tika iemesti skaitliskajā mazākumā, ceturtdien savā laukumā neglāba Bufalo Sabres hokejistus no nu jau kārtējā zaudējuma NHL regulārajā turnīrā.

Šoreiz Sabres ar 2:4 (1:3, 1:0, 0:1) atzina Floridas Panthers pārākumu.

Lai gan rezultātu 8. minūtē vairākumā atklāja viens no Sabres līderiem Raiens O'Reilijs, Panthers atbildēja ar Kīta Jandla un Maika Matesona trīsarpus minūšu laikā divām vairākumā iemestām ripām, bet perioda beigās Deniss Malgins panāca jau 3:1 viesu labā.

Otro periodu Sabres sāka lieliski, jo jau 33. sekundē Girgensons mazākumā skaistā stilā pārspēja viesu vārtsargu, pietuvinot komandu līdz 2:3. Diemžēl tie izrādījās pēdējie mājinieku vārti, bet spēles izskaņā Panthers guva vēl ceturtos, nodrošinot uzvaru.

Panthers labā vārti un divas piespēles jau minētajam Jandlam, bet somu vārtsargs Harri Sateri tika galā ar 30 mājinieku metieniem.

Piecus metienus pa Sateri vārtiem spēlēto 11:04 minūšu (3:52 mazākumā) laikā veica Girgensons. Viņa kontā vārti un +1 lietderības rādītājs.

Girgensons šosezon piedalījies 46 spēlēs, kurās iekrājis deviņus (5+4) rezultativitātes punktus, 14 soda minūtes un negatīvu lietderības rādītāju -6. NHL karjeras 323 spēlēs Zemgum nu 95 (42+53) punkti, 91 soda minūte un -35 lietderība.

Bufalo komanda ar 37 punktiem 51 spēlē (14 uzvaras) aizvien ir pēdējā Austrumu konferencē, bet visā līgā apsteidz vienīgi Arizonas koijotus, kuriem ir 33 punkti un 12 uzvaras tikpat spēlēs.