Rīgā +23 °C
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Girgensons un Sabres piedzīvo nu jau kārtējo neveiksmi

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē savā laukumā ar 3:6 (1:1, 1:3, 1:2) piekāpās Filadelfijas Flyers. Sabres cieta trešo zaudējumu pēc kārtas un astoto pēdējās deviņās spēlēs

Sabres divreiz atspēlējās pēc Flyers izvirzīšanās vadībā, bet pēc tam viesi guva četrus bezatbildes vārtus. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki vienus vārtus atguva, taču cieta zaudējumu ar 3:6.

Ar diviem vārtiem uzvarētājiem atzīmējās Džeks Aikels, kuram arī viena rezultatīvas piespēle. Tāpat viens precīzs metiens Evanderam Keinam.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 11 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus, atņēma vienu ripu, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Girgensons šosezon 60 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -6.

Austrumu konferences kopvērtējumā Sabres vienība ar 66 punktiem 67 spēlēs joprojām atrodas 13.pozīcijā. Savukārt Atlantijas divīzijā Bufalo komanda ir septītajā vietā.

Nākamo maču Sabres hokejisti aizvadīs piektdien, kad viesosies pie vienas no līgas spēcīgākajām komandām Kolumbusas Blue Jackets.