Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Habarovskas Amur pārtrauc sešu zaudējumu sēriju; šķiras no slovāku vārtsarga Lašāka

Viena no KHL šosezon vājākajām komandām Habarovskas Amur beidzot pārtraukusi sešu zaudējumu sēriju, trešdien savā laukumā ar 5:1 sagraujot Novokuzņeckas Metallurg. Ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēlu uzvarētājiem atzīmējās čehu uzbrucējs Jakubs Petružaleks, bet Dmitrijs Tarasovs izdarīja trīs rezultatīvas piespēles.

Izšķirošie notikumi spēlē risinājās 2.periodā, kad Petružaleks no 1:1 izvirzīja Amur vadībā ar 3:1. Savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs Metallurg vārtsargs Aleksandrs Lazušins tika pārspēts vēl divas reizes. Pavisam Amur izdarīja 48 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr viesi atbildēja ar 17. Tā bija pirmā Amur komandas uzvara kopš 23.oktobra.

Tostarp kļuvis zināms, ka Habarovskas klubs nolēmis atlaist slovāku vārtsargu Janu Lašaku, kurš šosezon spēlē visai neveiksmīgi.

Pēc šī mača ar 26 punktiem 28 spēlēs Amur saglabā 11.vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā pakāpies uz 24.vietu 26 klubu konkurencē. Tādējādi Rīgas Dinamo ar 26 punktiem (26 spēlēs) atkrituši uz 25.pozīciju līgā un pēdējo Rietumos, apsteidzot vienīgi Jekaterinburgas Avtomobilist (16 punkti).

Izcelties ganāmpulkā

Divvirzienu līgums Anžejam Pasečņikam paver iespējas Milvoki Bucks pārbaudes spēlēs.