Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Herbertam Vasiļjevam četri punkti Vācijas hokeja čempionāta spēlē

Vācijas hokeja čempionātā pēdējo spēli pirms Latvijas izlases treniņnometnes veiksmīgi aizvadījis Herberts Vasiļjevs, kurš guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, palīdzot Krēfeldes Pinguine savā laukumā ar 5:2 pārspēt Augsburgas Panther, ziņo turnīra rīkotāji.Vasiļjevs divas reizes rezultatīvi piespēlēja spēles pirmajā trešdaļā, palīdzot no 0:1 iegūt vadību.

Otrajā trešdaļā uzbrucējs pats guva divus vārtus un nostiprināja pārsvaru.Latvijas izlases hokejists pa pretinieku vārtiem meta septiņas reizes, nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3.Jau ziņots, ka citā svētdienas spēlē Arvīda Reķa divas rezultatīvās piespēles nepalīdzēja Volfsburgas Grizzly Adams uzvarēt Hanoveres Scorpions (4:6).Pinguine hokejisti turnīra tabulā ar 31 punktu ieņem 12.vietu 15 komandu konkurencē, bet Grizzly Adams ar 45 punktiem atrodas piektajā pozīcijā.