Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

HK MVD pirmajā finālspēlē zaudē savā laukumā

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais HK MVD klubs piedzīvojis zaudējumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijas pirmajā spēlē, kurā savā laukumā ar 2:3 piekāpās Kazaņas Ak Bars vienībai.

Aizraujošā cīņā aizritēja pirmais periods, tomēr tajā vārti gūti netika. Otrajā trešdaļā septītās minūtes izskaņā lieliski Ak Bars vārtu priekšā nospēlēja Aleksejs Ugarovs, kurš aizsarga mestās ripas ceļā pielika nūju un ievirzīja to vārtu tukšajā stūrī. Tomēr jau pēc nepilnām trim minūtēm Aleksejs Jemeļins atjaunoja neizšķirtu. Tika izdarīta piespēle vārtu priekšā, taču tā trāpīja pa HK MVD aizsarga slidu un ielidoja vārtos.

Vēl pēc trim minūtēm pārpildītās Balašihas tribīnes varēja gavilēt, kad Pāvels Trahanovs atkal izvirzīja vadībā mājiniekus. 69 sekundes pirms perioda beigām Niko Kapanens atkal panāca neizšķirtu, bet pēdējās trešdaļas sākumā Dmitrijs Obuhovs vadībā izvirzīja Ak Bars. HK MVD centās glābties, pēdējā minūtē nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču sasniegt kāroto rezultātu nebija lemts.

Sērijas nākamā spēle notiks piektdien turpat Balašihā, bet pēc tam pirmdien un otrdien abas komandas tiksies Kazaņā.