Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Hosa guvis divus vārtus un izpelnījies zvaigznes titulu KHL All Star spēlē

Kontinentālās hokeja līgas zvaigžņu spēlē Minskā uzvaru izcīnīja Jāgra komanda, kuras pamatsastāvā spēlēja Sandis Ozoliņš un Marsels Hosa – 11:8 (4:1, 3:5, 4:2). Rīgas Dinamo kluba slovāku uzbrucējs KHL leģionāru komandas labā guva divus vārtus, izcēlās arī pirmsspēles meistarības konkursos un tika atzīts par vienu trim labākajiem spēlētājiem savā komandā.

Spēlē, kas notika jaunatklātajā Arena Minsk hallē, pirmie vārtus guva Krievijas hokejisti, taču 8.minūtē Hosa ar slīpu metienu tālajā stūrī panāca izlīdzinājumu. Līdz pirmās trešdaļas beigām leģionāri guva vēl trīs vārtus.Otrajā trešdaļā abas komandas guva vēl astoņus vārtus, tostarp arī Rīgas dinamietis, kurš ar sev raksturīgu metienu no iemetiena punkta panāca rezultātu 7:4 Jāgra komandas labā.Trešajā periodā leģionāriem bez liekas piepūles izdevās iekrāto pārsvaru nosargāt, un Jāgra komanda KHL Zvaigžņu spēlē svinēja uzvaru otro gadu pēc kārtas.Sandis Ozoliņš spēlēja salīdzinoši maz.Kā zināms, Ozoliņš un Hosa ieguva vietu Jāgra komandas pamatsastāvā, pateicoties līdzjutēju balsojumam.Simbolisko iemetienu izdarīja NHL zvaigznes Veins Greckis un Marks Mesjē, kā arī KHL prezidents Dmitrijs Medvedevs un KHL padomes direktors Vjačeslavs Fetisovs.Pirmsspēles meistarības konkursos uzvaru ar kopējo rezultātu 5:3 svinēja Jašina komanda. Rēķinot spēli un konkursus kopā, Jāgra komanda uzvarēja 14:13.Sandis Ozoliņš bija pieteikts, taču nepiedalījās spēcīgākā metiena sacensībās, kurās par uzvarētāju kļuva Jāgra komandas pārstāvis Karels Rahūneks, kā arī tālākā metiena konkursā, kurā labākais bija Dmitrijs Kaļiņins no Jašina komandas.Savukārt Marsels Hosa ar diviem precīziem raidījumiem – arī izšķirošo – palīdzēja leģionāru komandai uzvarēt soda metienu konkursā.