Rīgā +7 °C
Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Jāgrs 45. dzimšanas dienā tiek pie 1900. punkta NHL karjerā

Leģendārais čehs Jaromīrs Jāgrs trešdien, svinot savu 45.dzimšanas dienu, ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Floridas Panthers komandai aizraujošā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pagarinājumā izcīnīt uzvaru, kļūstot par otro hokejistu līgas vēsturē, kurš regulārajos čempionātos ir nopelnījis 1900 rezultativitātes punktus.

Panthers viesos ar 6:5 (3:2, 0:1, 2:2, 1:0) uzvarēja Sanhosē Sharks vienību, izcīnot piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs.

Jāgrs trešajā periodā asistēja par sevi divas reizes jaunākajam Aleksandram Barkovam, kurš 53.minūtē panāca 5:3 Floridas kluba labā. Atlikušajā laikā viesi pārsvaru nenosargāja, taču papildlaikā spēja tikt pie uzvaras, uzvaras ripu iemetot Džonatanam Iberdo.

Uzvarētājiem šajā mačā pa diviem vārtiem guva Barkovs, kuram arī viena rezultatīva piespēle, un Niks Bjugstads, bet Sharks komandā Džo Pavelskis iemeta divas ripas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Tieši Pavelskis iemeta abas pēdējās Sanhosē komandas ripas, izlīdzinājumu panākot vien 38 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Jāgrs ir visu laiku otrs rezultatīvākais NHL spēlētājs aiz Veina Grecka, kurš savulaik tika pie 2857 punktiem. Savukārt Jāgram, kurš trešdien smejot sacīja, ka ir gatavs spēlēt līdz 55 gadu vecumam, tagad NHL regulārajā čempionātā 1684 spēlēs ir 759 vārti un 1141 rezultatīva piespēle. Jāgrs šosezon visu laiku rezultatīvāko sarakstā apsteidza Marku Mesjē, kurš savas karjeras laikā tika pie 1887 punktiem.