V
Neviena no šīm 6 komandām nav stabili pēdējā vietā, atšķirībā no mūsējiem, bet treneris mums tomēr labs!?
Haralds
H
kad Beresnevu ieliks Šuplera vietā, tad arī DR iemācīsies zaudēt ar 0:7, nevis ar 2:4 kā to paraduši darīt tagad :))
janka
j
bļāviens, ja zinātu kā roka darbs tas ir :@
heh
h
tukšas patronas? - marinēt ozo un citus līerus mazākumos tā viņus nodzenājot pilnīgi bez jēgas, tai pat laikā aizsardzības tipa spēlētājus lietojot maz mazākumos, rezultātā nekāda rezultāta; - mainīt maiņas bezjēgas, sametot vienā maiņā 2us kreisos uzbrucējos, otrā 2us labos, pirmā sezonas khl spēle un visas maiņas sajaukt, tur vajag "ļoti" daudz prāta, īpaši pēc 10 uzvarām 11 spēlēs; - pēc pretinieka pārmetiena laist laukumā 4o maiņu nevis izlaist un uzlikt 1o..lai spiedienu palielinātu; - nespēja likt spēlētājiem visiem 5 spēlēt aizsardzībā; - zaudējot 1u ripu mainīt vārtusargu pēdējās trešdaļas 19.05 kad vairākums bija 2x pēc kārtas no 16 minūtes; - marinēt cipuli vadošās maiņas kad viņš acīmredzami "nevēlas" tur atrasties; - izteikties presenēs ka jāciena pretinieks un mums budžets mazs un traumu daudz, jums par to maksā lai ledu grauztu nevis žēlotos; - pirmais gūliens ripas ceļā no mūsu spēlētāja puses bija kādā 6ā spēlē, joprojām ļoti pasīva aizsdardzība un malējie uzbrucēji nevis presingo savus bet slidinās garām; un varētu atrast vēl daudz šuplera idiotismu
Otardz
O
Jūlim pirms sezonas iedeva tukšas patronas un tagad grib, lai viņš vinnē karu pret vareno krievu lāci... Tas nekas, ka DR šobrīd zaudē spēcīgiem pretiniekiem - KHL zaudējumos rūdās LV izlases tērauds! Bet situācija, kad DR fanu kluba vadītājs laikrakstā Diena atļaujas publiski apšaubīt komandas trenera kompetenci, dod diletantiskus padomus (trenerim esot jāklausa Ozo, nevis otrādi) un apšauba DR padomes un valdes rīcībspēju, gan nav pieļaujama! Pirmais, ko DR šobrīd būtu jānomaina, ir fankluba vadītājs U.P. k-gs!