Sestdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Jekimova vārtu guvums Somijas hokeja čempionāta mačā neglābj SaiPa vienību no sagrāves

Vārtus Somijas augstākās hokeja līgas - SM-liiga - čempionāta spēlē ceturtdien guva Latvijas uzbrucējs Roberts Jekimovs, tomēr viņa pārstāvētā Lāpenrantas SaiPa komanda pārtrauca četru uzvaru sēriju.

Aizvadītajā cīņā SaiPa ar rezultātu 2:7 (1:2, 0:2, 1:3) izbraukumā kapitulēja līgas līdervienībai Jiveskiles JYP.

Latviešu uzbrucējs mača 16.minūtē, spēlējot vairākumā, panāca izlīdzinājumu 1:1, bet turpinājumā piecus vārtus pēc kārtas guva mājinieki, iegūstot iespaidīgu pārsvaru. Jekimovs šoreiz laukumā pavadīja 12 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Šosezon aizvadītajās 16 spēlēs Jekimovs izcēlies ar septiņiem gūtajiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Čempionāta kopvērtējumā SaiPa ar 27 punktiem 17 mačos atkrita uz sesto vietu, bet līdervienības JYP rēķinā ir 37 punkti.

Kā ziņots, Jekimovs SaiPa vienības sastāvā spēlē jau otro sezonu. Pagājušajā sezonā Lāpenrantas komandai neizdevās iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Savukārt Jekimovs pagājušajā sezonā 43 aizvadītajās spēlēs guva septiņus vārtus un izpildīja 13 rezultatīvas piespēles.