Trešdiena, 9. oktobris
Helga, Elga, Elgars

Jūtas hokejisti ar uzvaru debitē NHL

Uzvaru savā pirmajā spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otrdien izcīnīja debitanti Jūtas hokeja klubs, kas regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) pieveica Čikāgas "Blackhawks" vienību.

Pirmos vārtus Jūtas kluba labā guva Dilans Ganters, mača piektajā minūtē izvirzot savu komandu vadībā. 21 gadu vecā kanādieša kontā arī vienības ceturtie gūtie vārti spēles pēējā minūtē.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju sastāvā izcēlās arī Kleitons Kellers, Barets Heitons un Losons Krūzs, kamēr divas rezultatīvas piespēles atdeva Niks Šmalcs.

"Blackhawks" rindās pa vārtiem guva Teuvo Teravainens un Niks Folino, bet divas reizes rezultatīvi asistēja Konors Bedārds.

Citā otrdienas spēlē Sietlas "Kraken" savā laukumā ar 2:3 (0:0, 2:3, 0:0) piekāpās Sentluisas "Blues" vienībai.

Mājiniekiem vārtus otrā perioda sākumā guva Vinss Danns un Ēli Tolvanens, uz ko viesi atbildēja ar diviem Džordana Kairū un vieniem Filipa Brūberja gūtajiem vārtiem.

"Blues" vārtsargs  Džordans Biningtons atvairīja 30 no 32 metieniem, kamēr pretējos vārtos Patriks Grūbauers neitralizēja 22 no 25 metieniem.

Jau ziņots, ka otrdien jauno sezonu ar uzvaru uzsāka latviešu aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā čempionvienība Floridas "Panthers", kas mājās ar 6:4 (4:1, 1:1, 1:2) apspēlēja Bostonas "Bruins" komandu.

Balinskis sezonas pirmajā mačā izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Pagājušajā sezonā "Panthers" izcīnīja savu pirmo Stenlija kausu, finālsērijā ar 4-3 pārspējot Edmontonas "Oilers" komandu.