Kazahstānas hokejists: Latvijas izlasei paveicās ar pēdējiem vārtiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zinetulla
Z
gudrajam replikajam : kazahiem taa bija peedeejaa iespeeja palikt liigaa , taapeec izlika visu , plus veel nezkaapeec tik stulbi tiesaaja , kaa reiz viņiem paveicaas , jo noraidiijuma , pret trijiem, laikaa paguva izliidzinaat rezultaatu , ja nebuutu šaa noraidiijuma tad taa ar buutu beidzies 4:2, bet peec izliidzinaajuma viss beidzaas likumsakariigi , 'ja neŠtaals , tad Miķelis vai kaads cits buutu to golu beigaas ar iesituši , jo laika bija atlikaam , kazahu speeki bija izsiikuši , un taadeeļ arii mača iznaakums bija relizeejies , atlika mieriigi rezultaatu nosargaat bez liekas enerģijas , vakar pret krieviem kazahi knapi vilka kaajas zonaa iegaaja uz vienas rokas pirkstiem saskaitami, nesteidzies izdariit secinaajumus , vajag sekot arii paareejaam speeleem , netikai paskatiities un gaidiit kaa nu muuseejiem neveiksies lai vareetu te iemest nicinošu komentaaru.
Jānis
J
Kazahi var būt laimīgi, ka zaudēja tikai ar 4:5, jo faktiski rezultātam bija jābūt 7:2 mūsējo labā. Bet, taas vis ir tukšas solmes, jo galvenais - 3 punkti Latvijai ķešā!
Kazahu brokeŗim,kurš spēj grozīties
K
Gar tiesnešiem iedeva ko iedot un viss bumbās. Kazahiem iedodamais ir neierobežots. Un brokeris var būt augstdzimis ārietis.
Andza
A
Rezultāts ir 5:2, jo Kazahiem 2 vārtus 2. perioda pēdējā minūtē tīri var ieskaitīt tiesnešiem, kur 2 nepamatoti noraidījumi un mūsējie spēlēja piecatā pret trim. Tur jau bija komiski: Kazahs Štālu iegrūž bortā, noraidījums Džeriņam :D. Uzvara skaista, mūsējie malači. Kazahiem 2 vārti lielajā vairākuimā un 2 pretuzbrukumos, kopumā mēs izskatījāmies daudz labāk.
Justs
J
Man šķiet, ka turpmākās latvijas spēles tiesās vien tiesnesis, čehs - Šindlers:))... Kāpēc? A tāpēc, ka šveicieši joprojām pēdejie!
Jokaini tie tiesneši
J
Varbūt būtu bijis vieglāk ieskaitī šveiciešiem tos divus vārtus spēlē ar ASV? Lai nu kā, skaidrs, ka šodien būs pamatīga klope spēlē Šveice - Vācija, jo arī vācieši pamatīgi velkas grupas pakaļgalā. Pagaidām apdzen tikai Kazahstānu.
  • 3
  • 0
Kaskadjors
K
Kazahiem šajā mačā bija +2 palīgspēlētāji t.i. tiesneši kuri arī iemeta divus vārtus Latvijai. Nu tad lai tai šveicei vieglas smiltis-sen jau apnikušu tie bravūrīgie jefiņi un viņu uzpirktie tiesneši.
paveiccās nepaveicās vienmer var st
p
bet kas sportistiem raksturigi, ja uzvar pretinieks tad viņam paveicās, ja uzvar pats tad- uzvareja stiprākais:)
He
H
Drīzāk paveicās Kazahiem, ka tiesneši bija viņu pusē!
replika
r
Tik vāju Latvijas izlasi sen nebiju redzējis
Valdis
V
Spēlē pret Somiju likās, ka beidzot reāli varam sākt cerēt vismaz uz ceturtdaļfinālu. Varēja redzēt, ka treneri izstrādājuši taktiku, kas pārsteidza somus un komanda uzvarēja pelnīti. Tālāk diemžēl viss ir gājis uz leju. Ja spēlē pret Vāciju to vēl varēja skaidrot ar nogurumu, tad vakar spēles sākums vispār bija neizprotams, nekas no solītā ātruma un agresivitātes nebija manāms, tā vietā kaut kāda muļļāšanās un kļūda pēc kļūdas..
  • 1
  • 1
replika
r
paldies par mīnusiem :) Man ir bail skatīties spēli ar Krieviju. Ja kazahi gāja cauri mūsu aizsardzībai kā nazis caur sviestu, tad ko mēs varēsim pret Krieviju?
  • 0
  • 6
Rībers
R
Izskatās, ka kazahi joprojām neprot zaudēt....