Rīgā +21 °C
Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Ķēniņam divas rezultatīvas piespēles Šveices čempionāta mačā

Ar divām rezultatīvām piespēlēm otrdien Šveices augstākās līgas (NLA) regulārā čempionāta mačā izcēlies Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Cīrihes ZSC Lions vienību no zaudējuma.

ZSC Lions izbraukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās Zug hokejistiem.

Ķēniņš ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās abos Cīrihes kluba vārtu guvumos otrajā un trešajā trešdaļā. Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un četras sekundes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šie Ķēniņam Šveices līgā ir pirmie rezultativitātes punkti.

Tikmēr atzīstamu sniegumu otrdien demonstrēja Lugano latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš, tiekot galā ar 33 no 34 metieniem, palīdzēja komandai savā laukumā ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) pieveikt Fribourg-Gotteron hokejistus.

Vārtos otrdien stājās arī Ivars Punnenovs, kura pārstāvētā Langnau Tigers izbraukumā ar 2:3 (0:0, 0:2, 2:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Ženēvas Servette hokejistiem. Latvietis šajā duelī atvairīja 22 no 25 pretinieku raidījumiem.

NLA kopvērtējumā pirmajā vietā ar deviņiem punktiem trīs spēlēs atrodas Lausanne, kamēr Lugano ar sešiem punktiem ir trešā, bet ZSC Lions tikpat iekrājusi četros mačos, kas dod sesto vietu. Tikmēr Tigers ar vienu punktu trīs spēlēs ir pēdējā 14 komandu konkurencē.