Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

KHL izslēgšanas turnīru Rīgas Dinamo sāks svētdien pret Maskavas Dinamo

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas pamatturnīra pēdējā spēlē ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) zaudēja Habarovskas Amur komandai.

Neatkarīgi no šīs spēles rezultāta Dinamo KHL pamatturnīru beidza 10.vietā. Viņu konkurenti Čeļabinskas Traktor pēdējā mačā ar 1:3 piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv un atpalika no rīdziniekiem par diviem punktiem.

Izslēgšanas turnīra pirmās kārtas pirmās divas spēles Rīgas Dinamo hokejisti aizvadīs svētdien un pirmdien izbraukumā pret 7.vietas ieguvējiem Maskavas Dinamo. Rīgā trešdien notiks trešais mačs un, ja būs nepieciešams, ceturtdien ceturtais. Sērija ritēs līdz trim uzvarām.

Latvijas televīzija tiešraidē plāno translēt visas Dinamo spēles KHL astotdaļfinālā, ar atsauci uz Rīgas kluba mārketinga direktoru Mārtiņu Kalniņu ziņo, aģentūra BNS. ”Televīzijas reitingi ''Dinamo'' spēlēm ir bijuši ļoti labi,” sacīja Kalniņš, kurš apstiprināja, ka panākta vienošanās par TV translācijām LTV7 kanālā.

Spēle pret Amur sākās daudz ātrākā tempā nekā dienu iepriekš. Laukuma saimnieki jau pirmajās minūtēs izdarīja vairākus tālmetienus pa Amur vārtiem, un pēc Pujaca raidījuma ripa trāpīja vārtu stabam. Taču trešdaļās vidū apbrīnojamā kārtā Dinamo glāba Martins Pruseks, ar nūju no gaisa atsitot tukšos vārtos lidojošu ripu.

Līdz pirmajam pārtraukumam abām komandām bija vienlīdz labas iespējas atklāt rezultātu.

Otrajā trešdaļā ātrumi nekļuva mazāki, taču abas komandas uzmanīgāk spēlēja aizsardzībā, un bīstamu metienu bija mazāk. Abi vārtsargi bija uzdevumu augstumos.

Trešās trešdaļas sākumā dinamieši pusminūti izturēja trijatā pret pieciem Amur laukuma spēlētājiem. Taču drīz vien vēl viens noraidījums maksāja pirmos vārtus. Trīs mājinieki metās pretuzbrukumā un nepaspēja neitralizēt viesu prettriecienu – Pruseka atsisto ripu vārtos ieraidīja Sarmatins.

Atlikušajā laikā daudz vairāk uzbruka laukuma saimnieki, taču panākt izlīdzinājumu tā arī nespēja.

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Habarovskas Amur 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Vārti: 48:41 Sarmatins (Juškovs, vair.) – 0:1.

Citās spēlēs: Baris – Vitjaz 6:4, Atlant – Spartak 3:2, SKA – Salavat Julajev 5:4 (pagar.), Severstaļ – Metallurg (M) 1:2, Lokomotiv – Traktor 3:1, CSKA – HK MVD 3:2, Dinamo (Mn) – Metallurg (N) 2:4