Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Kings sagrauj Devils trešajā spēlē, nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa

Tikai viens panākums vairs šķir Losandželosas Kings hokejistus no triumfa Stenlija kausa izcīņas finālā – pirmdien savā laukumā karaļi ar 4:0 sagrāva Ņūdžersijas Devils, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3:0.

Rezultātu otrā perioda sākumā atklāja Aleks Martinezs, bet vēl pēc 10 minūtēm viņam piebalsoja viens no Kings līderiem Anže Kopitars – 2:0. Spēles likteni izšķīra divi Devils hokejistu noraidījumi trešā perioda sākumā – katru no tiem laukuma saimnieki pārvērta vārtu guvumā (Džefs Kārters, Džastins Viljamss), panākot jau 4:0 savā labā. Rezultāts šajā mačā vairs nemainījās.

Vārti un rezultatīva piespēle Kings sastāvā Kopitaram un Viljamsam, bet uzvarētāju vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja visus 22 pretinieku metienus. Viņa kolēģim pretējos vārtos – Martinam Brodēram – šoreiz atvairīti tikai 17 no 21 metiena.

Sērija ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle notiks trešdien turpat Losandželosā. Kings hokejisti nekad iepriekš pie Stenlija kausa nav tikuši, reizi (1993) zaudējot finālā. Tikmēr Devils komandas vēsturē izcīnījuši pat trīs trofejas - 1995., 2000. un 2003.gadā.

Divas pirmās spēles sērijā ar vienādu 2:1 rezultātu papildlaikos bija uzvarēja Kings, pagarinot uzvaru sēriju izbraukumā līdz 10 spēlēm.