Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas hokejisti ar 3:5 zaudējuši Francijai

Piektdien Rīgā notikušajā pārbaudes spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas hokeja valstsvienība, kas ar 3:5 piekāpās Francijas izlasei.

Vārtus Latvijas komandas labā spēles pirmajā trešdaļā guva Herberts Vasiļjevs, Lauris Dārziņš un Mārtiņš Cipulis.

Jau spēles 21.sekundē mājinieki līksmoja. Pēc Mārtiņa Cipuļa piespēles no aizvārtes rezultātu atklāja Herberts Vasiļjevs, gūstot savus 15.vārtus izlases rindās. Taču prieki nebija ilgi. Jau pēc pusotras minūtes Antuāns Lusjē panāca izlīdzinājumu. 14.minūtē viesus vadībā izvirzīja Francijas izlases kapteinis Lorāns Monjē, bet neilgi pirms pārtraukuma Lauris Dārziņš apslidoja vārtus un ieslidināja ripu vārtos, panākot 2:2.

Līdz otrā perioda vidum Monjē guva vēl divus vārtus un izvirzīja viesus vadībā ar 4:2. Bet pēdējā perioda otrajā minūtē francūži panāca jau 5:2 (Fransuā Rozentāls). Drīz sekoja Cipuļa precīzais metiens. Spēles turpinājumā Latvijas izlase centās atspēlēties, tomēr neizdevās.

Jāatzīmē, ka spēles pēdējās sekundēs daudzi līdzjutēji veltīja svilpienus Latvijas hokeja izlasei, tādējādi paužot neapmierinātību ar redzēto sniegumu.

Gatavojoties pasaules čempionātam Latvijas izlase ir piedzīvojusi zaudējumus visās trijās līdzšinējās pārbaudes spēlēs. Iepriekš Latvijas hokejisti savā laukumā ar 1:2 un 2:4 zaudēja Vācijai.

Sestdien Latvijas un Francijas komandas tiksies atkārtoti.

x x x

Pārbaudes spēle

Latvija 3:5 Francija
(2:2, 0:2, 1:1)

Vārtu guvēji: Vasiļjevs (Cipulis, Ņiživijs) - 1:0 (0:21), Lusjē (F.Rozentāls) - 1:1 (1:52), Monjē (Kesandjē, Trelē) - 1:2 (13:07), Dārziņš (M.Rēdlihs) - 2:2 (18:42), Monjē (Trelē) - 2:3 (24:51), Monjē (Amārs, Trelē) - 2:4 (29:06, vair.), F.Rozentāls - 2:5 (41:58), Cipulis (Sorokins, Ņiživijs) - 3:5 (42:33).

Vārtsargi: Sergejs Naumovs - Fabrīss Lenrī

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...