Rīgā +4 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas U-20 hokejisti pirmajā spēlē apspēlē Dānijas izlasi

Latvijas U-20 valstsvienības hokejisti ceturtdien ar pārliecinošu uzvaru iesāka dalību Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā. Pirmajā spēlē Latvijas jaunie hokejisti ar 4:2 pārspēja vienaudžus no Dānijas.

Jau spēles ceturtajā minūtē Matiass Tinesens saņēma noraidījumu, ko ātri izmantoja Latvijas izlase. Pirmos vārtus guva Ēriks Ševčenko no Mārtiņa Jakovļeva piespēles. Vēl pēc piecām minūtēm Latvijas izlase spēlēja pret četriem dāņiem un guva savus otros vārtus. Šoreiz precīzs bija Aleksandrs Kerčs, kuram piespēlēja Kārlis Kalvītis un Ronalds Ķēniņš.

Arī turpinājumā Latvijas izlase turpināja aktīvi uzbrukt un 12.minūtē gavilēja par trešajiem gūajiem vārtiem. Šoreiz ar rezultatīvu metienu atzīmējās Vladimirs Borovkovs (rezultatīvi piespēlēja Juris Upītis un Miks Indrašs).

Līdz spēles 28.minūtei Latvijas izlase ieguva jau četru vārtu pārsvaru: dāņi nopelnīja kārtējo noraidījumu, Alberts Iliško pēc Raimonda Vilkoita un Gunāra Skvorcova piespēlēm panāca 4:0.

Drīz vien vairākus noraidījumus nopelnīja laukuma saimnieki un reizi skaitlisko vairākumu izmantot izdevās arī dāņiem. 30.minūtē Niklāss Karlsens precīzi raidīji ripu Latvijas izlases vārtos.

Spēles pēdējā periodā mājiniekiem bija vēl dažas vārtu gūšanas iespējas, tomēr tās palika neizmantotas. Savukārt dāņi piecas minūtes pirms beigām guva otros vārtus.

Par spēles labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās atzina Albertu Iliško.

Piektdien plkst. 16.30 Latvijas izlase tiksies ar Dinamo/Juniors hokejistiem.