Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Latvijas U-20 hokejisti zaudējuši Slovākijai

Latvijas junioru izlase sestdien Otavā ar 2:7 piekāpās Slovākijas vienaudžiem U-20 pasaules hokeja čempionāta spēlē, ciešot otro neveiksmi divās cīņās, informēja organizatori.Vārtus Latvijai guva Jānis Straupe un Ronalds Cinks. Pirmās trešdaļas 15. minūtē Latvija izvirzījās vadībā ar 2:1, taču vēl līdz pārtraukumam slovāki panāca neizšķirtu, bet otrajā periodā viņi Naura Enkuzena vārtos iemeta vēl trīs ripas.

Pēdējā periodā Slovākijas juniori panāca 7:2.Dienas otrajā spēlē Vācijas juniori ar 9:0 pārliecinoši pieveica Kazahstānu A apakšgrupas spēlē.Andreja Maticina vadītajai izlasei B apakšgrupā pirmdien vēl jāspēlē ar Zviedriju, bet naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika - ar Somiju. Grupu turnīru uzvarētāji uzreiz iekļūs pusfinālā, savukārt divu nākamo vietu ieguvēji spēlēs ceturtdaļfinālos. Divu pēdējo vietu īpašnieki no katras grupas aizvadīs vēl divas spēles četru komandu turnīrā par vietas saglabāšanu elitē. Divām vājākajām izlasēm elites grupa būs jāatstāj, lai pēc gada dotu vietu Šveicei un Austrijai.Latvijas juniori elites grupā debitēja 2005. un 2006. gadu mijā, arī Kanādā, kad Oļega Znaroka vadībā vietu elitē saglabāt nespēja. Pagājušā gada decembrī uzvarot 1. divīzijas turnīrā Rīgā, Latvija kvalificējās 2009. gada čempionātam.Pasaules junioru čempioni Kanādā kļūs zināmi finālspēlē 4. janvārī.

x x x

Pasaules U-20 čempionāts A divīzijā

Slovākija 7:2 Latvija

Vārtus guva: Radoslavs Tibors (01:54, Milans Kitnars, Adams Bežaks), Ondrejs Rusnaks (16:26, Radeks Deils, Mareks Mertels, sk. vair.), Mareks Hriviks (33:20, Tomašs Viletelka, Peters Kopeckis), Ondrejs Rusnaks (33:58, Jozefs Molnars, Martins Stajnohs, sk. vair.), Radoslavs Tibors (38:21, Tomašs Tatars, Martins Stajnohs), Tomašs Tatars (42:12, Rihards Paniks, Mareks Viedenskis), Adams Bežaks (47:34, Milans Kitnars, sk. maz.) - Jānis Straupe (07:29, Roberts Jekimovs), Ronalds Cinks (14:05, Ralfs Bukarts, Edgars Uļeščenko, sk. vair.)

Metieni pa vārtiem: 43 - 17

Vārtsargi: Jaroslavs Janušs - Nauris Enkuzens

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...