Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Liepājas metalurga hokejistiem “sausais” zaudējums Grodņā

Liepājas metalurga hokejisti kārtējā Baltkrievijas atklātā čempionāta spēlē sestdien Grodņā ar 0:5 piekāpās kaimiņiem turnīra tabulā vietējai Ņeman vienībai, piedzīvojot piekto zaudējumu sezonas līdzšinējās astoņās spēlēs.Pirmos vārtus, realizējot skaitlisko vairākumu, mājinieki guva 12.minūtē. Līdz otrās trešdaļas priekšpēdējai minūtei rezultāts nemainījās, taču tad pusminūtes laikā Ņeman hokejisti guva vēl divus vārtus, bet trešā perioda vidū īsā brīdī vēl divreiz pārspēja viesu vārtsargu Jučeru.Gūt vismaz goda vārtus Liepājas komandai tā arī neizdevās.

Ar desmit punktiem astoņās spēlēs Baltkrievijas čempionātā turnīra tabulā liepājnieki ieņem septīto vietu. Nākamā spēle metalurgiem paredzēta 28.septembrī Liepājā pret Bobruiskas Šiņņik vienību.