Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Liepājas metalurgs-2 negaidīti zaudē Rīga/Profs-18 hokejistiem

Negaidītu zaudējumu Latvijas virslīgas čempionāta spēlē sestdien piedzīvoja vicelīderi Liepājas metalurgs-2 hokejisti, kas savā laukumā ar 1:2 zaudēja Rīga/Profs-18 vienībai.

Jaunie rīdzinieki pēc Raimonda Upenieka un Rinalda Rautenšilda precīzajiem metieniem ātri vien izvirzījās vadībā ar 2:0. Līdz pirmā perioda beigām Egils Kalns vienus vārtus atguva. Pārējos divos periodos vārti gūti netika.

Daugavpils Latgale savā laukumā ar 11:1 apspēlēja Ogres hokejistus. Egidijs Bauba guva trīs vārtus, bet pa diviem precīziem metieniem bija Vitālija Hvorostiņina un Raita Pujāta rēķinā.

Līdervienība Ozolnieki/Monarch savā laukumā ar 6:4 pārspēja Elektrēnu Enerģiju. Vēl 10 minūtes pirms pēdējā perioda beigām Ozolnieki/Monarch bija zaudētājos ar 3:4, taču tad divus vārtus guva Edgars Rozentāls un panāca vienu vārtu pārsvaru. Sestos vārtus mājinieki guva trīs sekundes pirms pamatlaika beigām.

Kopvērtējumā Ozolnieki/Monarch ir pirmajā vietā ar 56 punktiem. Desmit punktu mazāk ir liepājniekiem, bet pa 40 punktiem sakrājuši Latgales un Enerģijas vienības.