Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Liepājas metalurgs Baltkrievijas čempionātā pārspēj Rīga 2000

Četrpadsmito uzvaru Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā izcīnījuši Latvijas čempioni Liepājas metalurgs hokejisti, kuri izbraukumā ar 2:1 pārspēja Rīga 2000 vienību, kurai tas bija septiņpadsmitais zaudējums. Pirmajā periodā pēc Juris Štāls pēc Viktora Bļinova un Sergeja Pečuras rezultatīvajām piespēlēm vairākumā atklāja mača rezultātu. Otrajā periodā Sergejs Gubins pēc Aleksandra Gorškova piespēles rezultātu izlīdzināja, bet trešajā periodā Mārcis Zembergs guva uzvaras vārtus. Viņam piespēlēja Darijus Plisauskas un Edmunds Kniksts.

piel

hokejs
Baltkrievijas atklātais čempionāts
Rīga 2000 – Liepājas metalurgs 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
Vārti: 10:12 Štāls (Bļinovs, Pečura, vair.) 1:0, 5:58 Gubins (Gorškovs) 1:1, 4:00 Zembergs (Plisausks, Kniksts) 1:2

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...