Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Liepājas metalurgs gadu beidz ar uzvaru, Dinamo/Juniors – ar zaudējumu

2009.gada pēdējās spēles Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā aizvadījuši abi Latvijas klubi. Liepājas metalurgs Novopolockā ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja vietējo Himik/SKA komandu, bet Dinamo/Juniors ar 1:4 (0:0, 1:3, 0:1) piekāpās HK Vitebsk komandai.Liepājniekus otrajā trešdaļā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vadībā izvirzīja Māris Grāvītis, bet trešajā trešdaļā 2:0 panāca Edijs Brahmanis.

Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām mājinieki vienus vārtus atguva.Dinamo/Juniors labā vienīgos vārtus guva Ronalds Cinks, otrās trešdaļas vidū panākot neizšķirtu 1:1. Taču perioda beigās nepilnas minūtes laikā Vitebskas hokejisti guva divus vārtus, nodrošinot uzvar cīņā.Gadu miju turnīra tabulā abi Latvijas klubi sagaida kaimiņos – Liepājas metalurgs ir desmitajā, bet Dinamo/Juniors – 11.vietā.Baltkrievijas atklātā čempionāta turnīra tabula:(punkti, spēles)1. Minskas Junostj     82  342. Soļigorskas Šahtjor 69  333. Kijevas Sokil         69   324. HK Gomeļ              67   325. Grodņas Neman     60    336. Minskas Keramin     54    337. Mogiļevas Himvolokno  54  328. Žlobinas Metallurg  53    339. HK Vitebsk              50    35**10. Liepājas metalurgs 35  3311. Dinamo/Juniors    28   35**12. HK Brest                27  3313. Bobruiskas Šiņņik    26    3314. Novopolockas Himik-SKA 25 35