Rīgā +6 °C
Svētdiena, 20. oktobris
Leonīda, Leonīds

Lietuvieši Metalurgam palīdz uzvarēt Ogrē

Trešo reizi šosezon Samsung hokeja līgā Liepājas metalurgs neatstāja izredžu uz uzvaru vicečempioniem ASK/Ogrei (5:2). Rīga-2000 tikai ar grūtībām salauza LSPA/Rīga pretestību, pēdējo ripu iemetot tukšos vārtos (5:3).Gaidītā spraigā līderu spēle Ogrē jau pirmajās divdesmit minūtēs sagādāja vilšanos līdzjutējiem.

Metalurga pārākums izpaudās gandrīz katrā epizodē, un rezultātu tablo jau rādīja 0:3.Kaut arī komandas galvenais treneris Vladimirs Golubovičs ir izbraucis uz Sanktpēterburgu paaugstināt kvalifikāciju un slimības gultā palika divi uzbrukuma līderi Valērijs Fiļimonovs un Valērijs Kuļibaba, uz komandas sniegumu viņu prombūtne neatstāja iespaidu.Īpaši izcēlās abi lietuviešu leģionāri Darjuss Lelens un Darjuss Pliskausks, kuri pa abiem savāca pusi komandas ražas (trīs ripas).Pret čempioniem Rīgu-2000 azartiski un disciplinēti spēli iesāka jaunie LSPA/Rīga hokejisti. Tādas mobilizācijas gan nebija vārtsargam Naurim Enkuzenam, kurš pēc superspēles pasaules U-20 čempionātā pret Baltkrieviju ieslīdzis ziemas miegā.Pret baltkrieviem Nauris izcēlās ar NHL hokeja nedēļas apskata cienīgi tvērienu, turpretī pret Rīgu-2000 pirmās trīs ielaistās ripas liecināja, ka viņš acīm redzami zaudējis modrību.Nokļuvusi 1:3 zaudētāju lomā, LSPA/Rīga turpināja spēlēt uzbrukuma hokeju. Divas reizes pēdējā trešdaļā ripa noklaudzēja pa Mārtiņa Raituma sargāto vārtu stabiņu, tomēr pieredze ņēma virsroku.Kaspars Saulietis, atgriezies Rīgā-2000 no Baltkrievijas kluba Žlobinas Metallurg, "atzīmējās" ar vārtu guvumu un nesavaldību (10 minūšu noraidījums).Abās kaimiņvalstu komandas Energija un Big Diamonds naudas taupīšanas nolūkos vienojušies abas šāsnedēļas spēles aizvadīt Narvā.