Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

Losandželosas Kings pēcspēles metienos piekāpjas līgas līderiem

Losandželosas Kings hokejisti NHL regulārā turnīra mačā ar Sanhosē Sharks pirmajā peroodā izvirzījās vadībā ar 2:0, taču nenoturēja pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā (2:3), informē sacensību rīkotāji.Kings hokejisti, pēc Meta Grīna un Tedija Pursela rezultatīvajiem metieniem spēles piektajā un desmitajā minūtē, izvirzījās vadībā ar 2:0.

Vienus vārtus Sharks atguva jau pirmajā trešdaļā (Raiens Klovs), bet otrajā periodā Patriks Marlo skaitliskajā mazākumā rezultātu izlīdzināja. Pēcspēles metienos izšķirošo bullīti realizēja Klovs. Raitis Ivanāns Losandželosas Kings sastāvā laukumā pavadīja tikai 2 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā paguva izkauties ar Džodiju Šelliju, saņemot piecu minūšu sodu.Kings, kas šīs sezonas 30 spēlēs ir ieguvis 31 punktu, rietumu zonā ieņem 12.pozīciju, bet Sharksa ar 52 punktu ir visas līgas līderi.