Makdeivids ar 1+3 pagarina Oilers punktu sēriju

Divu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Kanādas vienību duelī Edmontonas Oilers pirmdien Toronto pieveica turienes Maple Leafs, Konoram Makdeividam uzvarētāju labā gūstot četrus rezultativitātes punktus un pagarinot Oilers punktu sēriju līdz desmit mačiem.

"Oilers" viesos  uzvarēja "Maple Leafs" ar 6:4 (1:0, 3:3, 2:1).

Desmit vārtu cīņā manīgākais izrādījās Makdeivids, kurš sakrāja vārtus un trīs rezultatīvas piespēles, kā arī +/- rādītāju +3. Viņš asistēja Leo Draizaitla uzvaras vārtu guvumā trešajā periodā, vācietim gūstot savus 25.vārtus sezonā, kā arī piecas minūtes vēlāk iemeta pēdējo ripu "Oilers" labā, panākot 6:3.

Draizaitls un Alekss Čiasons uzvarētāju rindās sakrāja divus rezultativitātes punktus (1+1), bet vārtos Maiks Smits atvairīja 32 mājinieku metienus.

Mājiniekiem vārti un rezultatīva piespēle Pjēram Engvalam, bet divas piespēles - Kasperi Kapanena kontā.

Vēl vienā cīņā Ņujorkas "Islanders" uzvarā mājās pār Kolorādo "Avalanche" ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Semjons Varlamovs atvairīja visus 32 savas bijušās komandas hokejistu metienus. Arī viesu vārtos kārtīgi pastrādāja Pavels Francouzs, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus, taču nespēja kavēt Andersa Lī raidījumu trešā perioda ieskaņā.

Jau ziņots, ka Merzļikina pārstāvētā "Blue Jackets" izbraukumā atgriezās uz uzvaru takas, ar rezultātu 4:2 (0:1, 2:0, 2:1) pieveicot Losandželosas "Kings". Merzļikins šajā duelī atvairīja 35 no 37 pretinieku mestajām ripām.

Otrdien Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" viesos tiksies ar Vašingtonas "Capitals", Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" viesosies pie Vegasas "Golden Knights", bet otro spēli divās dienās izbraukumā aizvadīs "Blus Jackets", viesojoties pie Anaheimas "Ducks".