Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Masaļskis atvaira 41 metienu, Latvijas izlase ar 2:0 uzveic Slovākiju

Latvijas hokejisti uzvarējuši pārbaudes spēlē Skalicā, ar 2:0 pārspējot Slovākijas hokejistus. Vārtus Latvijas izlases labā guva Miķelis Rēdlihs (33.) un Aleksandrs Macijevskis (53.). Latvijas izlases vārtos nepārspējams bija Edgars Masaļskis, kurš atvairīja 41 (!) metienu.

= Znaroks: Apspēlējām viņus visos veidos

Ja pirmais periods aizritēja līdzīgos spēkos, otrajā trešdaļā iniciatīvu savās rokās pārņēma slovāki, kas labi atainojās ar metienu attiecībā (16:3), tomēr vārtus guva Latvijas komanda. Spēles 33.minūtē Bērziņš pa kreiso malu apslidoja divus pretiniekus, bet uzbrukumu ar rezultatīvu metienu noslēdza Rēdlihs. Otros vārtus viesi guva nepilnas astoņas minūtes pirms spēles beigām, kad pēc Ņiživija piespēles vārtu priekšā precīzs bija Macijevskis.

Jāuzslavē Edgars Masaļskis, kurš bija nepārspējams ne tikai spēlē (atvairīts 41 metiens!) bet arī pēcspēles metienu sērijā (tā tika sarīkota treniņa nolūkos), kurā viņš atvairīja visus trīs metienus. Latvijas izlasē pirmajā mēģinājumā precīzs bija Ņiživijs, Širokovs bija neprecīzs, bet otros vārtus guva Cipulis.

Nākamo pārbaudes spēli Latvijas hokejisti aizvadīs sestdien Kopenhāgenā pret Dāniju.

x x x

SLOVĀKIJA 0:2 LATVIJA
(0:0, 0:1, 0:1)

Vārtu guvēji: Miķelis Rēdlihs (Armands Bērziņš, Lauris Dārziņš) - 0:1 (32:16), Macijevskis (Ņiživijs) - 0:2 (52:16).

Soda minūtes: 8 (Sekera, Grons, Mikūšs, Petrovickis) - 6 (Laviņš, K.Rēdlihs, Laviņš).

Metienu attiecība: 41-17 (6-7, 16:3, 19:7)

Komandu sastāvi

Slovākija: Lašāks, Hudāčeks, Štrbáks, Huževka, Graņāks, Podhradskis, Mikūšs, Starosta, Somīks, Vidarenijs, Mezejs, Kollārs, Grons, Sekera, Petrovickis, Fabušs, Podkoņickis, Kolniks, Kovāčiks, Hosa, Steliks.

Latvija: Masaļskis, Naumovs, Laviņš, Reķis, Saviels, Sprukts, Štāls, Galviņš, Bļinovs, Pečura, Dārziņš, Vasiļjevs, Jerofejevs, Širokovs, Ņiživijs, Bērziņš, M.Rēdlihs, Andersons, K.Rēdlihs, Džeriņš, Pujacs, Cipulis, Macijevskis.

Skatītāji: 3 600 (Skalica)