Mitens nāk uz maiņu un piedzīvo zaudējumu Devils rindās

Latvijas vārtsargs Mareks Mitens pirmdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē laukumā devās otrā perioda sākumā, taču nespēja palīdzēt savai komandai Bingemtonas Devils izcīnīt uzvaru.

"Devils" mājās ar 5:6 (1:5, 2:0, 2:1) piekāpās Leiveli "Phantoms".

Pirmajā periodā piecus vārtus zaudēja Džails Sens, kurš tika galā vien ar deviņiem no 14 metieniem. No otrās trešdaļas sākuma "Devils" vārtu drošība tika uzticēta Mitenam, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 22 no 23 raidījumiem.

Mitenam šī bija ceturtā spēle AHL un jau trešā neveiksme.

Mitens marta beigās noslēdza karjeru Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionātā, bet šomēnes parakstīja savu pirmo profesionālo līgumu, pievienojoties "Devils" komandai.

"Devils" ar 17 punktiem 26 spēlēs Ziemeļu divīzijā ieņem pēdējo jeb septīto vietu.

Tikmēr Haralda Egles pārstāvētā Manitobas "Moose" vienība savā laukumā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) "bullīšos" piekāpās Stoktonas "Heat".

Egle šajā spēlē reizi meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koefcientu.

Metjū Filips "bullīti" meta trešais un kaldināja "Heat" uzvaru.

"Moose" ar 29 punktiem 27 mačos Kanādas divīzijā piecu komandu konkurencē ieņem otro vietu.

AHL sezona sākās 5.februārī un tajā 28 vienības sadalītas pa piecām divīzijām, kurās nav vienāds komandu skaits. Komandas regulārajā čempionātā aizvadīs arī nevienādu spēļu skaitu.