Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Naumovam noraidījums Dinamo/Juniors spēlē, Liepāja uzvar Kijevas Sokil

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta kārtējās spēlēs savā laukumā piektdien Dinamo/Juniors komanda ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) piekāpās hokeja klubam Gomeļ, bet Liepājas metalurgs pēcspēles metienu sērijā uzvarēja vienu no vadošajām līgas komandām Kijevas Sokil 5:4 (1:1, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0).Dinamo/Juniors un hokeja kluba Gomeļ spēles septītajā minūtē Toms Hartmanis realizēja skaitlisko vairākumu, izvirzot rīdziniekus vadībā, taču līdz pārtraukumam viesi rezultātu izlīdzināja.

Otrās trešdaļas vidū Roberts Jekimovs panāca 2:1 rīdzinieku labā, tomēr nākamo piecu minūšu laikā Gomeļas hokejisti guva divus vārtus, pēc kā rezultāts vairs nemainījās.Debijas reizē Dinamo/Juniors sastāvā noraidījumu līdz spēles beigām izpelnījās pieredzējušais vārtsargs Sergejs Naumovs. Apstrīdot trešo vārtu zaudējumu, viņš metās virsū kādām no viesu spēlētājiem un saņēma disciplināro sodu līdz cīņas beigām.Liepājā pirmie vadībā izvirzījās viesi, taču pirmās trešdaļas vidū Vladimirs Mamonovs panāca neizšķirtu 1:1. Spēles gaitā Sokil komanda vēl trīs reizes izcīnīja vienu vārtu pārsvaru, tomēr liepājnieki allaž panāca izlīdzinājumu. Vārtus guva Mihails Kokliņš un divreiz Edijs Brahmanis, kuram tie bija pirmie divi precīzie metieni kopš atgriešanās Liepājā.Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienu sērijā Mamonovs un Vents Feldmanis realizēja abus pirmos “bullīšus”, nodrošinot uzvaru.

Baltkrievijas atklātā čempionāta turnīra tabula:

(punkti, spēles)

1. Minskas Junostj    58    24
2.Soļigorskas Šahtjor     52    23
3. Kijevas Sokil    51    23
4. HK Gomeļ    47    22
5. Grodņas Neman    40    22
6. Mogiļevas Himvolokno     39    22
7. Žlobinas Metallurg     38    24
8. Minskas Keramin    36    23