Piektdiena, 11. oktobris
Silva, Monta, Tince

NHL: Anaheimas Ducks izmanto konkurentu klupienu, izvirzoties kopvērtējuma galvgalī

Jau 13.uzvaru pēdējās 14 NHL regulārā čempionāta spēlēs svētdien svinēja Anaheimas Ducks hokejisti, kuri savā laukumā ar 4:3 papildlaikā uzveica Vankūveras Canucks. Tādējādi Ducks kļuvuši par jaunajiem kopvērtējuma līderiem, jo neveiksmi piedzīvoja līdz šim labākā komanda, pašreizējie Stenlija kausa īpašnieki Čikāgas Blackhawks.

Aizvadītajā mačā Raiens Keslers un Henriks Sedīns visai ātri panāca 2:0 viesu labā, bet otrajā periodā, pateicoties, Saku Koivu un Meta Beleskija gūtajiem vārtiem, Ducks atspēlējās. Mačs turpinājās ar aizraujošu trešo periodu, kurā Kevins Bieksa sākotnēji atguva vadību vankūveriešiem, bet pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Niks Bonino mājiniekiem panāca neizšķirtu. Uzvaras vārtus tikai 1,3(!) sekundes pirms papildlaika beigām guva Ducks labākais snaiperis Korijs Perijs, kuram tas bija jau 23.precīzais raidījums šosezon.

Tādējādi Ducks ar 67 punktiem kopvērtējumā panāca Blackhawks (savā laukumā ar 2:3 bullīšos piekāpās Sanhosē Sharks) un, pateicoties mazāk aizvadītiem mačiem (44 pret 45), kļuva par jaunajiem NHL līderiem.

Vēl vienā aizraujošā spēlē Austrumu konferences līdervienība Pitsburgas Penguins savā laukumā ar 6:5 pārspēja Vinipegas Jets. Pa diviem vārtiem un rezultatīvai piespēlei uzvarētājiem iekrāja Džeimss Nīls un Jevgēņijs Malkins, kurš savainojuma dēļ nebija spēlējis kopš 14.decembra. Penguins ar 63 punktiem 44 mačos ir līgas ceturtā labākā vienība.