Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

NHL: Līderi Ducks, Avalanche un Blackhawks tiek pie kārtējiem panākumiem

Pie uzvarām NHL regulārajā turnīrā svētdien tika visi trīs klubi, kas līgas kopvērtējumā ieņem pirmās trīs pozīcijas.

NHL kopvērtējuma līderi Anaheimas Ducks svētdien savā laukumā ar 3:1 pārspēja Vankūveras Canucks. Šajā mačā uzvarētājiem vārti un rezultatīva piespēle Korija Perija rēķinā, bet vārtsargs Frederiks Andersens tika galā ar 28 vankūveriešu metieniem. Ducks ir 15 uzvaras 19 mačos, tai skaitā pēdējos piecos pēc kārtas, un 31 punkts.

Pie panākuma tika arī tuvākie sekotāji. Kolorado Avalanche ar 4:1 savā laukumā pieveica Vašingtonas Capitals. Izšķirošo pārsvaru Avalanche panāca 3.perioda otrajā pusē, pie 2:1 gūstto divus vārtus. Vārti un rezultatīva piespēle Gabrielam Landeskogam, bet Semjons Varlamovs atvairīja 33 viesu metienus. Avalanche ir 14 uzvaras 16 mačos un 28 punkti.

Visbeidzot, Čikāgas Blackhawks savā arēnā ar 5:4 uzveica Edmontonas Oilers. Trešais periods sākās ar 2:2 uz tablo, bet pēdējās 20 minūtēs komandas guva veselus piecus vārtus, panākumu svinot mājiniekiem. Blackhawks rindās pa diviem punktiem iekrāja Brendons Sāds (1+1) un Brents Sībrūks (0+2), bet zaudētājiem trīs piespēles dānim Filipam Larsenam. Čikāgai ir 12 panākumi 18 spēlēs un arī 28 punkti.

Visas līgas kopvērtējuma pēdējā pozīcijā atrodas latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas nākamo spēli aizvadīs otrdien savā laukumā pret Losandželosas Kings. Aizvadītajās 19 spēlēs Sabres tikuši vien pie septiņiem punktiem un zaudējuši visās deviņās mājas spēlēs.

Kolorado "Avalanche" - Vašingtonas "Capitals" 4:1 (1:0, 1:1, 2:0);

Vinipegas "Jets" - Sanhosē "Sharks" 5:4 (0:2, 3:1, 1:1, 0:0, 1:0) - pēcspēles metienu sērijā.