Rīgā +19 °C
Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Otavas Senators un Daugaviņš uzvar, pārtrauc melno sēriju

Savu septiņu zaudējumu sēriju piektdien pārtrauca Kaspara Daugaviņa pārstāvētie Otavas Senators, kas savā laukumā ar 4:3 uzvarēja Nešvilas Predators. Latviešu uzbrucējs pie punktiem šoreiz netika.

Pēc diviem periodiem Otava bija vadībā ar 3:2, kas viesa zināmas cerības, ka melno sēriju varētu izdoties pārtraukt. Kad 54.minūtē Kriss Filipss, kurš aizvadīja 1000.karjeras spēli, vairākumā guva otros vārtus spēlē un panāca 4:2, Otavas fani jau gandrīz varēja sākt gavilēt. Desmit sekundes pirms mača beigām Predators vēl vienus vārtus atguva, tomēr ar 4:3 pārāki bija Senators. Tādējādi Daugaviņa klubs pakāpās uz 7.vietu Austrumu konferences kopvērtējumā ar 63 punktiem. Par vienu atpaliek Toronto Maple Leafs, par diviem – Vašingtonas Capitals.

Daugaviņš šorīt uz ledus pavadīja nedaudz vairāk kā 12 minūtes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Sezonas 48 spēlēs Daugaviņam trīs gūti vārti un piecas piespēles, bet latvieša lietderības koeficients ir -5.

Citā spēlē ar trim gūtiem vārtiem izcēlās Monreālas Canadiens uzbrucējs Makss Pakioreti, bet Skots Gomezs pretinieku vārtsargu pārspēja pēc 369(!) dienu pārtraukuma, palīdzot Monreālai ar 4:2 pārspēt Ņujorkas Islanders.