Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

papildināta - Rīgas Dinamo hokejisti Magņitogorskā piekāpjas KHL līderiem

Rīgas Dinamo hokejisti sestdien Magņitogorskā piedzīvojuši zaudējumu cīņā ar Kontinentālās hokeja līgas līdervienību Metallurg. Trešo spēli pēc kārtas dinamieši saviem pretiniekiem piekāpās ar rezultātu 2:4.Dinamo ar 12 punktiem 13 spēlēs ieņem pēdējo 12.vietu KHL Rietumu zonā. Savukārt Metallurg ir KHL turnīra tabulas līderi – 32 punkti 12 mačos.Nākamo spēli dinamieši aizvadīs pirmdien, 12.oktobrī pret Čeļabinskas klubu Traktor, noslēdzot četru izbraukuma spēļu sēriju

Pirmo bīstamu situāciju spēlē izveidoja rīdzinieki. Pēc Meijas piespēles no aizvārtes lieliska iespēja atklāt rezultātu bija Hosam, taču neveiksmīgi. Viesi turpināja ļoti aktīvi darboties pretinieku laukuma pusē, vairākkārt atņemot sāncenšiem ripu un pie pirmās iespējas raidot to Metallurg vārtu virzienā.

Pirmās trešdaļas vidū Dinamo hokejisti ieguva skaitlisko vairākumu, un pēc skaistas Ņiživija piespēles ripu vārtsarga Proskurjakova nenosegtajā vārtu stūrī raidīja Hosa – 1:0.

Tūdaļ pat rīdzinieki nokļuva skaitliskā mazākumā, un briesmās jau bija Pruseka vārti – čehu vārtsargs neitralizēja Radulova izgājienu viens pret vienu.

Otrā trešdaļa sākās ar vairākiem bīstamiem laukuma saimnieku uzbrukumiem, taču nevainojams bija Pruseks. Diemžēl pēc Fjodora Fjodorova ļoti precīzā metiena ceturtajā minūtē glābējs nebija arī viņš – 1:1.

Vēl pēc pusotras minūtes Dinamo jau nonāca zaudētājos. Spēlējot skaitliskajā vairākumā, uz zilās līnījas kļūdījās Ozoliņš, Pruseks neveiksmīgi atspēlēja ripu, laukuma spēlētāji nokavēja nākt talkā savam vārtsargam, un Platonovs vienatnē vārtu priekšā izrēķinājās ar rīdzinieku vārtuvīru – 1:2.

Tomēr jau dažas minūtes vēlāk viesiem izdevās panākt izlīdzinājumu. Pie Metallurg vārtiem labi pacīnījās Fosters un Iguldens, un pēdējais ar atkārtotu metienu pārspēja Proskurjakovu.

Trešdaļas atlikusī daļa aizritēja līdzīgā cīņā, neļaujot nojaust komandu atšķirīgās pozīcijas šīs sezonas turnīra kopvērtējumā. Diemžēl minūti līdz beigām liktenīgs izrādījās Bērziņa noraidījums – vairākumu realizēja Selujanovs.

Trešajā trešdaļā vēl nebija nospēlētas trīs minūtes, kad Magņitogorskas komanda pirmo reizi ieguva divu vārtu pārsvaru. Bērziņš aizsardzībā pasīvi nospēlēja pret Čistovu, kurš no gaisa ieraidīja ripu Pruseka vārtos – 2:4.

Cīņas turpinājumā Metallurg hokejisti koncentrēja uzmanību savu vārtu drošības nosargāšanā. Rīdziniekam gan bija neliels pārsvars, taču bīstamu situāciju pie mājinieku vārtiem bija maz.

(papildināta 2.rindkopa un tabula)

Kontinentālā hokeja līga

Magņitogorskas Metallurg – Rīgas Dinamo 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)

Vārti
: 11:30 Hosa (Ņiživijs, vair.) – 0:1, 23:39 F.Fjodorovs (Selujanovs) – 1:1, 25:13 Platonovs (Kaigorodovs, maz.) – 2:1, 29:51 Iguldens – 2:2, 39:13 Selujanovs (Radulovs, Čistovs, vair.) – 3:2, 42:19 Čistovs (S.Fjodorovs) – 4:2

Soda minūtes: 32 – 27
Metieni (vārtos): 54 (22) – 34 (19)