Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

papildināta - Širokovs un Amur atņem divus punktus Severstaļ hokejistiem

Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucēja Alekseja Širokova pārstāvētais klubs Habarovskas Amur Kontinentālās hokeja līgas spēlē piektdien pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 uzvarēja Čerepovecas Severstaļ hokejistus.Kā zināms, Čerepovecas klubs ir viens no Rīgas Dinamo konkurentiem par vietu Gagarina kausa izcīņā.

Izlīdzinājumu 3:3 Severstaļ hokejisti panāca tikai 31 sekundi līdz pamatlaika beigām, bet pagarinājumā nerealizēja soda metienu.Širokovs uz ledus pavadīja 20 minūtes, uzvarēja 16 no 25 iemetieniem un atzīmējās ar divu minūšu sodu.Savukārt Georgija Pujaca pārstāvētais klubs Novosibirskas Sibirj savā laukumā pieveica vienu no KHL līdervienībām Sanktpēterburgas SKA – 3:0. Pujacs uz ledus bija 18 minūtes un vienreiz meta pa vārtiem.Citā piektdienas spēlē Novokuzņeckas Metallurg ar Aleksandru Jerofejevu sastāvā piekāpās Mitišču Atlant hokejistiem 0:1. Jerofejevs nospēlēja vairāk par 12 minūtēm.KHL Austrumu zonas turnīra tabulā Sibirj ieņem astoto vietu (60 p.), Amur – devīto (57 p.), bet Metallurg ir pēdējā 12.vietā (49 p.).(_papildināta ar Sibirj spēles rezultātu_)