Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Predators nokļūst uzvaras attālumā no 2.kārtas sērijā pret Red Wings

Nešvilas Predators komanda otrdien NHL Stenlija kausa izcīņas 1.kārtā ar 3:1 izbraukumā pārspēja Detroitas _Red Wings _hokejistus, ar šādu pat rezultātu izvirzoties vadībā arī visā sērijā. Arī Fīniksas un Floridas vienības izcīnīja uzvaras izbraukumā, savās sērijās šobrīd atrodoties vadībā ar 2:1.

Detroitā visi vārti tika gūti noslēdzošajās 20 minūtēs. Vispirms Gabriels Burks pēc Aleksandra Radulova piespēles vadībā izvirzīja Nešvilu, tad vairākumā Jirži Hudlers nekavējoties rezultātu izlīdzināja, bet vēl pēc dažām minūtēm Kevins Kleins atkal atguva vadību viesiem. Trešos vārtus Nešvilai Deivids Legvans skaitliskajā vairākumā guva tikai 39 sekundes pirms finālsirēnas – 3:1 uzvarēja Predators, bet nākamā cīņa notiks Nešvilā.

Floridas Panthers jau pirmajās sešās spēles minūtēs nonāca zaudētājos ar 0:3 izbraukumā pret Ņūdžersijas Devils, tādējādi Hosē Teodoru vārtos mainīja Skots Klemensens. Divus vārtus Panthers atguva vēl  1.periodā, bet vēl divas ripas lidoja Devils vārtos 2.perioda sākumā. Pie rezultāta 3:3 vārtsargu mainīja arī Ņūdžersija – Martina Brodēra vietā laukumā devās Johans Hedbergs, bet drīz ielaida arī ceturto ripu. Vairāk vārti gūti netika un Florida tika pie uzvaras (4:3) un vadības sērijā – 2:1.

Čikāgas Blackhawks divas reizes izvirzījās vadībā sērijas 3.spēlē savā laukumā, tomēr Fīniksas Coyotes ne tikai atspēlējās, bet papildlaika 14.minūtē izrāva arī uzvaru – 3:2. Izšķirošo ripu iemeta dānis Mikels Boedkers. Coyotes sērijā izvirzījās vadībā ar 2:1.