Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

Pruseks ielaidis divas ripas, Čehija pieveic Norvēģiju

Rīgas Dinamo komandas vārtsargs Martins Pruseks pirmdien izgāja laukumā pasaules čempionāta spēlē, ielaida divas ripas, tomēr tas netraucēja Čehijas izlasei ar 5:2 pārspēt Norvēģiju.

Čehi ielika labu pamatu uzvarai jau spēles pirmajā periodā, kurā guva trīs vārtus, tomēr līdz otrā perioda beigām norvēģiem izdevās noturēt čehus tikai divu vārtu attālumā. Pēdējā trešdaļā skandināviem tomēr neizdevās ko mainīt cīņas gaitā, bet čehi guva vēl vienus vārtus un uzvarēja ar 5:2.

Turnīra pirmajā spēlē čehi ar 5:0 sagrāva dāņus, bet norvēģi ar 0:5 piekāpās somiem.

x x x

Pasaules čempionāts

Čehija 5:2 Norvēģija
(3:0, 1:2, 1:0)

Vārtu guvēji: Mareks (Polaks) - 1:0 (5:20), Čajaneks (Hemskijs, Jāgrs) - 2:0 (9:35, vair.), Vasīčeks (Červenka, Nemecs) - 3:0 (13:19), Jakobsens - 3:1 (21:49), Blataks (Olešs, Kotaliks) - 4:1 (32:34), Zukarello-Āsens (Vikingstads) - 4:2 (39:52, vair.), Klepis (Kaslava, Čajaneks) - 5:2 (51:14).

Metienu attiecība: 37 - 24

Soda minūtes: 14 - 8

Vārtsargi: Martins Pruseks - Andrē Lisenstēns