Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rīga-2000 uzvar ASK/Ogre hokejistus pusfināla 1.spēlē

Rīga-2000 kluba hokejisti pārliecinoši uzvarējuši ASK/Ogre komandu Latvijas čempionāta pusfināla sērija pirmajā spēlē savā laukumā – 7:2 (2:1, 1:1, 4:0). Otrais mačs sērijā līdz trijām uzvarām notiks trešdien ASK/Ogre laukumā.

Spēles 6.minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Ronalds Cinks, taču 14.minūtē Edgars Adamovičs panāca izlīdzinājumu. 101 sekundi līdz pirmās trešdaļas beigām Sergejs Pečura vēlreiz panāca Rīga-2000 vadību, taču otrās trešdaļas sākumā Mihails Kokļins, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vēlreiz rezultātu izlīdzināja – 2:2.

Nepilnas četras minūtes vēlāk Aigars Cipruss guva rīdzinieku trešos vārtus, bet trešās trešdaļas vidū divarpus minūšu laikā Pečura un Cinks ar saviem otrajiem precīzajiem metieniem spēlē nostiprināja Rīga-2000 pārsvaru, sodot viesus par noteikumu pārkāpumiem.

Četras minūtes līdz pamatlaika beigām ogrēnieši metās pie izmisuma soļa, nomainot vārtsargu Raitumu pret sesto laukuma spēlētāju, taču nepilnu triju minūšu laikā Jānis Straupe un Makims Širokovs divreiz raidīja ripu tukšos vārtos.

Kā zināms, Baltkrievijas ekstralīgas turnīrā Rīga-2000 ierindojās 11., bet ASK/Ogre – 12.vietā.

Otrdien otrās pusfināla sērijas otro spēli aizvadīs Daugavpils Latgale un Liepājas metalurgs. Kā zināms, svētdien pirmajā cīņā negaidītu uzvaru pēcspēles metienu sērijā izcīnīja daugavpilieši (3:2).

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...