Sestdiena, 12. oktobris
Valfrīds, Kira

Rīgas Dinamo jaunie hokejisti spēkosies par 11.vietu Gazprom Ņeft kausa izcīņas turnīrā

Latvijas hokeja kluba Rīgas Dinamo jauniešu komanda cīnīsies par 11.vietu Krievijas pilsētā Omskā notiekošajā tradicionālajā Gazprom Ņeft kausa izcīņas turnīrā.

Sestdien aizvadītajā pusfināla spēlē par 9.-12.vietu Dinamo komanda ar 3:7 (0:6, 3:1, 0:0) zaudēja Krievijas klubam Kazaņas Ak Bars, jau pirmajā trešdaļā nonākot iedzinējos ar 0:6.

Latvijas kluba labā pa vieniem vārtiem guva Edvards Bergmanis, Raimonds Vītoliņš un Fēlikss Gavars. Visus vārtus Latvijas komandas pārstāvji guva otrajā trešdaļā, iesākumā panākot rezultātu 2:6, bet vēlāk panākot cīņas gala iznākumu 3:7.

Mačā par 11.vietu Dinamo komandas pretinieki svētdien būs Mitišču Atlant jaunie hokejisti.

Jau ziņots, ka apakšgrupas spēlēs Dinamo jaunieši, kurus turnīrā vada galvenais treneris Aigars Razgals, ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Tjumeņas Gazovik jaunajai maiņai, vēlāk ar 0:6 zaudēja Jaroslavļas Lokomotiv vienībai, bet pēc tam ar 7:1 sagrāva citu Krievijas klubu Salehardas Jamal.

Ar četriem punktiem trīs mačos Dinamo hokejisti savā apakšgrupā ieņēma trešo vietu.

Turnīrā piedalās 16 komandas hokejistiem vecumā līdz 12 gadiem. Lai arī sākotnēji tajā interesi piedalīties izrādīja 22 klubi un vairākas ārzemju vienības, šogad sacensībās, kas tiek rīkotas septīto reizi, piedalās 15 Krievijas un viens Latvijas klubs. Tomēr organizatoriem jau ir skaidrs, ka nākamgad turnīrā piedalīsies vismaz 24 komandas.

Turnīrs pirms septiņiem gadiem sākās starp četrām pilsētām, kurās Gazprom iegūst naftu, bet nu tas kļuvis par labāko bērnu turnīru Eiropā.