Rīgas Dinamo uzvar arī otrajā Latvijas Dzelzceļa kausa spēlē

Rīgas Dinamo hokejisti izcīnījuši otro panākumu Latvijas Dzelzceļa kausa spēlē, ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspējot Jaroslavļas Lokomotiv.

Vārtus rīdziniekiem guva Jākobs Berjlunds, Emīls Ģēģeris un Dāvids Ulstrēms, bet vārtos labi darbojās Kristers Gudļevskis.

Pirmā vārtus jau mača trešajā minūtē guva Lokomotiv komanda, kurai rezultatīvs bija Pāvels Kudrjavcevs. Dinamo rezultātu izlīdzināja perioda beigās, kad vairākumā pēc acīgas piespēles no laukuma stūra vārtu priekšā nekļūdīgs bija Jākobs Berglunds.

Otrajā periodā uzbruka gandrīz tikai "dinamieši". Vārti gan trešdaļas beigās nobrieda aizsardzībā, kad pretinieku aizsargam ripu pie savas zilās līnijas atņēma Ģēgeris, izslidoja vienatnē pret viesu vārtsargu Iļju Konovalovu un pārspēju viņu - 2:1.

Pēdējā periodā jau vairāk uzbruka jaroslavļieši, kuriem bija jāatspēlējas. Tomēr pēc Romāna Savčenko kļūdainas piespēles to pie pretinieku zilās līnijas pārtvēra Miķelis Rēdlihs un piespēlēja vārtu priekšā Ulstrēmam, kurš bija nekļūdīgs - 3:1.

Spēles beigās jau divarpus minūtes pirms perioda beigām viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, ieguva arī vairākumu, taču abu pušu centieni gūt vārtos vairs nebija sekmīgi.

Par mača labāko spēlētāju Dinamo komandā tika atzīts Lauris Dārziņš, bet Lokomotiv rindās - aizsargs Stafans Kronvals.

Jau vēstīts, ka otrdien Rīgas Dinamo ar 3:0 apspēlēja Jekaterinburgas Avtomobilist, bet Ak Bars ar tādu pašu rezultātu pieveica Minskas Dinamo. Savukārt trešdienas pirmajā spēlē Ak Bars ar 5:2 pieveica Avtomombilist.

Sestdien, plkst.13, rīdzinieku pretiniece būs Minskas Dinamo, bet svētdien, plkst.17, - Kazaņas Ak Bars.

Cīņa par Latvijas Dzelzceļa kausu norisinās jau 11.reizi. Pērn Rīgas komanda triumfēja turnīrā, pie trofejas tiekot trešo reizi vēsturē.