Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rīgas Dinamo hokejisti zaudē SKA komandai

Pārtrūkusi Rīgas Dinamo hokejistu piecu uzvaru sērija Kontinentālās hokeja līgas (KHL) turnīrā. Spēlē ar Sanktpēterburgas SKA komandu rīdzinieki cieta zaudējumu pēcspēles soda metienu sērijā – 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1). Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Marks Hartigans. Nākamo spēli Dinamo aizvadīs sestdien plkst.

16.00 pret Čerepovecas Severstaļ.Spēli komandas sāka uzmanīgi, lielāko uzmanību pievēršot savu vārtu drošībai. Vienīgais bīstamais moments pirmajās desmit minūtēs bija Hosas metiens no tuvas distances, ko SKA vārtsargs Roberts Ešs notvēra. Arī izspēlējot pirmos divus skaitliskos vairākumus, mājinieki briesmas pie viesu vārtiem nespēja radīt, taču tūlīt pēc tam divreiz Ešs glāba komandu pēc Vestkota un Hartigana metieniem.Toties SKA jau pirmo izdevību spēlēt skaitliskajā vairākumā izmantoja. Kad noraidīts bija Petrovickis, vairākas reizes Naumovs glāba Dinamo vārtus, taču pēc tāla un ne visai spēcīga Ekmana raidījuma arī viņš bija bezspēcīgs – ripa atsitās pret vārtu stabu, tad pret Sergeja kājsargu un atlēca vārtos. Trešdaļas pēdējās minūtes jau pagāja ar ievērojamu SKA pārsvaru.Uz viesu noraidījuma rēķina rīdziniekiem otrās trešdaļas sākumā izdevās atgūt iniciatīvu, tomēr materializēt to gūtos vārtos gan nesanāca – ļoti precīzi aizsardzībā darbojās Sanktpēterburgas hokejisti. Trešdaļas vidū viņi atkal aktivizējās uzbrukumā, un nu jau Naumovam nācās tvert vairākus ļoti bīstamus metienus. Labu brīdi uz ledus ritēja visai līdzīga cīņa, līdz beidzot arī mājiniekiem izdevās atklāt rezultātu. Aiz vārtiem pacīnījās Širokovs un Ņiživijs, kurš atspēlēja ripu pret vārtiem, un Hartigans ar lielisku šāvienu zem pārliktņa izlīdzināja rezultātu. Pēdējās divās minūtēs Dinamo bija ļoti tuvu otro vārtu guvumam.Trešā trešdaļa sākās ar krietni ātrāku, aktīvāku un noraidījumiem bagātu spēli, kuru vēl nervozāku padarīju konsekvences trūkums tiesnešu rīcībā. Jau 3.minūtē viens pret Naumovu izslidoja Ekmans, apspēlēja mūsu vārtsargu, taču ripa aizslīdēja mazliet garām vārtiem. Turpmāk vienlīdz labas iespējas gūt uzvaras vārtus bija abām komandām. Pamatlaika pēdējās divas minūtes Dinamo izturēja, spēlējot četratā pret pieciem viesu hokejistiem.Papildlaika piecās minūtēs uzvarētāji netika noskaidroti, bet “bullīšu” sērijas piektajā kārtā metienu realizēja Maksims Sušinskis, gūstot vienīgos vārtus soda metienu sērijā.Citās ceturtdienas spēlēs: Metallurg (N) – Metallurg (M) 2:4, Sibirj – Traktor 5:1, Atlant – Ņeftehimik 5:0, Torpedo (Ņ) – Lada 2:3, HK MVD – Ak Bars 2:3, Dinamo (Mi) – Lokomotiv 0:2, Dinamo (Ma) – Severstaļ 4:1, Spartak – Avangard 2:5Kontinentālā hokeja līgaRīgas Dinamo – Sanktpēterburgas SKA 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)Vārti: 16:29 Ekmans (Sušinskis, Briļins, vair.) – 0:1, 38:15 Hartigans (Ņiživijs) – 1:1, 65:00 Sušinskis – 1:2.Soda metieni: Sušinskis –, Ņiživijs –, Ekmans –, Elisons –, Gorovikovs –, Bļinovs –; Hartigans –, Šiškanovs –, Vestkots –, Sušinskis +.