Rīgā +5 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rīgas Dinamo hokejistiem "sausais" zaudējums Omskā

Rīgas Dinamo hokejistiem ceturtdien neizdevās atkārtot iepriekšējās dienas panākumu, piedzīvojot zaudējumu Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē Omskā pret vietējo Avangard. Trešdien rīdzinieki uzveica Avangard ar 3:2.

Šobrīd Omskā notiek Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēle, kurā Avangard uzņem Rīgas Dinamo hokejistus. Spēles pēdējā trešdaļā rezultāts ir 3:0 par labu Avangard.

Kad bija nospēlētas piecas minūtes, rīdzinieki pirmo reizi spēlē palika skaitliskajā mazākumā. Mājiniekiem bija nepieciešamas tikai 12 sekundes, lai realizētu vairākumu. Aizsargs izdarīja tālmetienu, ripa atlēca vārtu priekšā, kur bez uzmanības bija atstāts Jaromirs Jāgrs, kas ieraidīja ripu rīdzinieku vārtos.

Otrais periods sākās neveiksmīgi Dinamo hokejistiem. Bija nospēlētas tikai 36 sekundes, kad, izmantojot Dinamo pozicionālo kļūdu aizsardzībā, ripu pie vārtu stūra saņēma Rjazancevs, kas zibenīgi piespēlēja iepretim vārtiem pieslidojušajam Kurjanovam, kas trieca ripu vārtu tīklā.

Trešos vārtus mājinieki guva sešas minūtes un 18 sekundes pirms spēles beigām. Šoreiz neveiksmīgi nospēlēja vārtsargs Daniels Sperle, kas nespēja tvert Alekseja Bondareva tālmetienu, lai gan metiena brīdī vārtsargam neviens netraucēja.

Par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo rindās atzina Metu Elisonu.

Jau vēstīts, ka trešdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē uzvaru ar 3:2 svinēja Rīgas Dinamo hokejisti.

x x x

KHL spēle

Avangard 3:0 Rīgas Dinamo
(1:0, 1:0, 1:0)

Vārtu guvēji: Jāgrs (Ribikins, Kurjanovs) - 1:0 (05:32, vair.), Kurjanovs (Rjazancevs, Rosa) - 2:0 (20:36), Bondarevs (Kurjanovs, Jāgrs) - 3:0 (53:42)..

Soda minūtes: 12 - 22 (Galviņš, Laviņš, M.Rēdlihs, Dārziņš 2+10, Širokovs, Hartigans)

Vārtsargi: Džons Grems - Daniels Sperle

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...