Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Rīgas Dinamo izbraukuma sēriju beidz ar zaudējumu Mitiščos

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē viesos ar 3:4 piekāpās Mitišču Atlant komandai. Šī rīdziniekiem bija ceturtā neveiksme pēc kārtas, un Rietumu zonas turnīra tabulā viņi ieņem astoto vietu, vairs tikai par vienu punktu apsteidzot Ņižņijnovgorodas Torpedo. Nākamo spēli dinamieši aizvadīs pirmdien Arēnā Rīga pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Maskavas Dinamo komandu, kas piedzīvojusi zaudējumus pēdējās septiņās cīņās.

Šuplers neapmierināts ar dažu Rīgas Dinamo hokejistu pašatdevi

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (1:3 pret Jaroslavļas Lokomotiv) rīdzinieku sastāvā uzbrukumā nemainīgi palikuši Sprukta un Trotera trijnieki. Kopā ar Ņiživiju spēlē Karamnovs un Džeriņš, bet Petrovickis un Surovijs pārcelti uz ceturto trijnieku pie Bukarta.

Cīņu ļoti aktīvi iesāka laukuma saimnieki, un Holtam pirmajās desmit minūtēs vairākas reizes nācās glābt savu komandu, vēl reizi ripa trāpīja pa viņa vārtu stabiņu. Dažas diezgan labas iespējas atklāt rezultātu gan bija arī rīdziniekiem, taču kopumā pirmais perioda pagāja ar izteiktu Atlant hokejistu pārsvaru – arī uz vairāku viesu noraidījumu rēķina.

Otrās trešdaļas sākumā pusminūtes laikā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms Atlant vārtu priekšā veiklāks bija Lauris Dārziņš, bet tūlīt pēc tam Holtu izdevās pārspēt Oļegam Lī.

Neilgi līdz perioda beigām Dinamo vēlreiz izvirzījās vadībā. Izcietis divminūšu sodu, pretuzbrukumā izslidoja Roberts Petrovickis un guva savus pirmos vārtus šajā sezonā – 2:1.

Trešdaļas izskaņa pagāja ar pamatīgu Mitišču komandas ofensīvu, turklāt 71 sekundi līdz otrajam pārtraukumam Galviņš un Sotnieks nopelnīja divminūšu sodu, bet Sprukts tika noraidīts līdz spēles beigām. Tomēr periodu rīdziniekiem izdevās pabeigt savā labā.

Diemžēl trešās trešdaļas sākumā mājinieki savu panāca – lielo skaitlisku vairākumu realizēja Fjodorvs Fjodorovs. Bet jau minūti vēlāk vārtu priekšā viens pats tika atstāts Aleksandrs Ņesterovs – 2:3. Taču pagāja pavisam īss brīdis, kad rezultāts atkal kļuvs neizšķirts. Mājiniekus par divminūšu noraidījumu sodīja Broks Troters.

Līdzsvars saglabājās līdz 55.minūtei, kad, spēlējot piecatā pret četriem dinamiešiem, Atlant vienību vēlreiz vadībā izvirzīja Zbineks Irgls. Atlikušajā laikā viesiem nebija daudz reālu iespēju atspēlēties.

Kontinentālā hokeja līga

Mitišču Atlant – Rīgas Dinamo 4:3 (0:0, 1:2, 3:1)

Vārti: 21:53 Dārziņš (M.Rēdlihs, Troters) – 0:1, 22:20 Lī – 1:1, 34:57 Petrovickis (Troters, Sotnieks) – 1:2, 40:31 Fjodorovs (Mozjakins, vair.) – 2:2, 41:41 Ņesterovs (Ņeprjajevs, Gluhovs) – 3:2, 43:58 Troters (M.Rēdlihs, Dārziņš, vair.) – 3:3, 54:59 Irgls (Fjodorovs, vair.) – 4:3

Metieni: 46 - 16
Soda min.: 8 - 50
Iemetieni: 49 - 24

Dinamo: Holts, Sotnieks – J.Rēdlihs, Karsums – Sprukts – Ankipāns, Kr.Rēdlihs – Reķis, Ņiživijs – Džeriņš – Karamnovs, Galviņš – Laviņš, Dārziņš – Troters – M.Rēdlihs, Bukarts – Petrovickis – Surovijs, Podziņš