Rīgā +6 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Rīgas Dinamo pagarinājumā zaudē Minskā

Rīgas Dinamo hokejisti svētdien piedzīvoja zaudējumu Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē, viesos papildlaikā ar 1:2 zaudējot Minskas Dinamo vienībai.

Abas komandas cīņu iesāka līdzīgi, brīžiem neliels pārsvars bija rīdzinieku pusē, taču vārtus gūt neizdevās. 14.minūtē Minskas Dinamo pirmā maiņa ļoti veiksmīgi nospēlēja aizsardzībā un izveidoja ātro pretuzbrukumu. Ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī izcēlās kanādietis Džefs Plets, kuram piespēli izdarīja bijušais Rīgas Dinamo hokejists Dūvijs Vestkots.

Otrajā periodā pamazām iniciatīvu savās rokās pārņēma Rīgas Dinamo hokejisti, izveidojot vairākas bīstamas situācijas pie Minskas vienības vārtiem, taču ļoti teicami spēlēja mājinieku vārtsargs Andrejs Mezins. Ne mazāk veiksmīgs bija arī rīdzinieku vārtsargs Edgars Masaļskis, kurš vairākkārt atvairīja ļoti bīstamus metienus.

Arī pēdējā periodā ilgu laiku neizdevās pārspēt labi spēlējošo Mezinu. Turklāt rīdzinieki saņēma divus nepatīkamus noraidījumus - vispirms uz desmit minūtēm noraidīts tika kapteinis Sandis Ozoliņš, bet septiņas minūtes pirms beigām par pretinieka grūšanu apmalē noraidījumu līdz spēles beigām saņēma Roberts Petrovickis.

Tomēr drīz vien beidzot izdevās gūt vārtus, lai gan rīdzinieki spēlēja skaitliskajā mazākumā. Lieliski nospēlēja Miķelis Rēdlihs, kurš izdarīja metienu pa vārtiem, pirmais bija pie atlēkušās ripas un piespēlēja Mārtiņam Cipulim, kurš raidīja ripu mājinieku vārtos.

Uzvarētājs pamatlaikā netika noskaidrots. Taču papildlaikā bija nospēlētas tikai 70 sekundes, kad uzvaras vārtus guva mājinieki.

x x x

KHL spēle

Minskas Dinamo 2:1 Rīgas Dinamo

Vārtu guvēji: Plets (Vestkots, Andersons) - 1:0 (13:31), Cipulis (M.Rēdlihs) - 1:1 (54:41, maz.), Meleško - 2:1 (61:10).

Soda minūtes: 2 - 8 (M.Rēdlihs, Ozoliņš, Sorokins, Sotnieks)

Vārtsargi: Andrejs Mezins - Edgars Masaļskis