Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Rīgas Dinamo pārliecinoši iekļūst Špenglera kausa pusfinālā

Vārtus rīdzinieku labā guva Frederiks Varjs, Ģirts Ankipāns un Roberts Bukarts.
Rīgas Dinamo hokejisti trešdien Davosā (Šveice) ar 3:1 pārspēja Vācijas klubu Volfsburgas Grizzly Adams un pārliecinoši iekļuva Špenglera kausa izcīņas pusfinālā.

Pirmos vārtus Dinamo guva pirmās trešdaļas vidū, taču rezultāts nemainījās, jo tiesnesis kļūmīgi apstādināja spēli, kad Mika Indraša mestā ripa vēl tuvojās Lukaša Langa sargāto vārtu līnijai. Taču ilgi nebija jāgaida arī līdz pirmajiem ieskaitītajiem vārtiem, kad Fredriks Vargs raidīja ripu garām Langam tuvajā stūrī. Pāris minūtes vēlāk Dinamo pārsvaru divkāršoja Ankipāns, trāpot no asa leņķa vārtos, kad Volfsburgas komandas vārtsargs bija palicis bez nūjas.

Otrajā trešdaļā vairāk iespēju mainīt rezultātu bija Volfsburgas komandai, taču pārliecinoši Dinamo vārtos darbojās Jučers, un viņam palīdzēja arī vārtu stabs pēc Ilkas Pikarainena metiena.

Trīs vārtu pārsvaru Dinamo nodrošināja Bukarts, kad pretuzbrukumā skaitliskajā mazākumā pēc viņa izdarītās piespēles Volfsburgas kluba aizsargs iešļūca vārtos ar paša apturēto ripu. Savukārt prestiža vārtus Grizzly Adams guva sešas minūtes pirms spēles beigām, kad Natans Pēčs realizēja divu spēlētāju skaitlisko pārsvaru. Volfsburgas komanda vairākuma izspēles turpinājumā arī nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču aizsardzībā Dinamo ar Jučera palīdzību noturējās.

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā spēlē rīdzinieki ar 9:2 apspēlēja Klotenes Flyers

x x x

Špenglera kausa izcīņa

Rīgas Dinamo 3:1 Volfsburgas Grizzlu Adams

Vārtu guvēji: Varjs (Lundmarks, Cibuļskis) - 1:0 (11.), Ankipāns (Bukarts) - 2:0 (14.), Bukarts (Meija) - 3:0 (46.), Petšs (Fišers) - 3:1 (54.).

Soda minūtes: 10 - 4