Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Rīgas Dinamo pieveikuši arī Jašina komandu

Rīgas Dinamo hokejisti pirmdien izcīnīja nozīmīgu uzvaru Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē, savā laukumā Arēnā Rīga ar 2:1 pārspējot Jaroslavļas Lokomotiv. Šī rīdziniekiem bija trešā uzvara pēc kārtas.

Pirmais periods aizritēja aizraujošā cīņā, abas komandas izpildīja vairākus bīstamus uzbrukumus, taču labi spēlēja vārtsargi. Tikai otrajā periodā pirmoreiz tika gūti vārti. Piektajā minūtē lieliski aiz vārtiem nospēlēja Ģirts Ankipāns, kurš izdarīja ļoti precīzu piespēli vārtu priekšā Marselam Hosam, kurš uzreiz izpildīja metienu un ieraidīja ripu vārtos.

Nepilnas desmit minūtes vēlāk viesiem pēc Sergeja Koņkova precīzā metiena izdevās panākt izlīdzinājumu, bet vēl pēc mirkļa rīdzinieku vārtsargs Martins Pruseks pagaidām nezināmu iemeslu dēļ bija spiests atstāt laukumu un doties uz ģērbtuvēm. Viņa vietā vārtos stājās Sergejs Naumovs.

Pusotru minūti pirms pārtraukuma Miķelis Rēdlihs pēc sava brāļa Krišjāņa un komandas debitanta Georgija Pujaca piespēlēm izdarīja labu tālmetienu, ripa trāpīja aizsargam pa slidu, mainīja virzienu un ielidoja vārtos.

Jo vairāk tuvojās spēles beigas, jo aktīvāk spēlēja viesi, tomēr gūt vārtus tā arī nespēja. Pusminūti pirms pamatlaika beigām Lokomotiv nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Dažas sekundes pirms beigām Pujacs pārtvēra ripu, piespēlēja Markam Hartiganam, kurš iemeta ripu vārtos, tomēr tiesneši vārtus neieskaitīja, jo bija jau atskanējusi finālsvilpe.

Krišjāni Rēdlihu atzina par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo rindās.

Pēc šīs uzvaras rīdzinieku rēķinā ir 65 punkti, kas dod 12.pozīciju līgas kopvērtējumā.

Rīdzinieku mājas spēļu sērija turpināsies 25.janvārī, kad Rīgā viesosies Čehovas Vitjaz. 28.janvārī būs jāspēlē ar Maskavas Spartak, bet dienu vēlāk Latvijas galvaspilsētā viesosies Maskavas CSKA.

x x x

KHL spēle

Rīgas Dinamo 2:1 Lokomotiv
(0:0, 2:1, 0:0)

Vārtu guvēji: Hosa (Ankipāns, Novāks) - 1:0 (24:17), Koņkovs (Mihnovs) - 1:1 (33:01), M.Rēdlihs (Pujacs, Kr.Rēdlihs) - 2:1 (38:29).

Soda minūtes: 4 - 8.

Vārtsargi: Sergejs Naumovs (līdz 33:35 - Martins Pruseks) - Georgijs Gelašvili

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...