Rīgā +4 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rīgas Dinamo viesos pārspēj Maskavas CSKA komandu

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē Maskavā ar 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) uzvarēja CSKA komandu. Vārtus viesiem guva Ronalds Petrovickis, Miķelis Rēdlihs, Marsels Hosa un Viktors Bļinovs.

Spēli abas komandas uzsāka ar aktīvu uzbrukuma hokeju, un jau 5.minūtē ar pārdesmit sekunžu atstarpi divas labas iespējas gūt pirmos vārtus bija viesiem. Hosas raidītā ripa trāpīja pa CSKA vārtu pārliktni, bet Širikova metienu atvairīja vārtsargs Baruļins. Izturējuši divas minūtes mazākumā, rīdzinieki drīz pēc tam izvirzījās vadībā. CSKA vārtu priekšā labi pacīnījās Petrovickis un iebīdīja Baruļina atsisto ripu vārtos.

Vairākas bīstamas situācijas pie Dinamo vārtiem izveidojās, kad divu minūšu sodus viens pēc otra izcieta Hosa un Hartigans, tomēr Naumova cietoksnis palika neieņemts. Diezgan neveiksmīgi skaitliskajā vairākumā nospēlēja rīdzinieku leģionāri, toties, līdzko laukumā atgriezās mājinieku hokejists, skaistu kombināciju izspēlēja Dārziņš un Rēdlihs – 2:0.

Otrā perioda sākumā rīdzinieki uz īsu brīdi laukumā palika trijatā pret četriem mājiniekiem, taču mazākumā guva trešos vārtus. Elisons ar lielisku piespēli izvirzīja Hosu viens pret vienu, un slovāku snaiperis eleganti apspēlēja vārtsargu, gūstot savus astotos vārtus sezonā. Trešdaļas vidū CSKA tomēr beidzot izdevās realizēt skaitlisko vairākumu – pretinieku uzbrucēja nosēgtā Naumova vārtu “devītniekā” ripu ieraidīja Paršins.

Arī turpmāk komandas daudz laika uz ledus pavadīja nevienādos sastāvos, tomēr vārti tika gūti, kad laukumā bija pa pieciem laukuma spēlētājiem – pretuzbrukumā pēc Korņejeva metiena ripa ielidoja tuvajā apakšējā Dinamo vārtu stūrī.

Trešo trešdaļu rīdzinieki sāka mazākumā, un dažu minūšu laikā Naumovs vairākas reizes glāba komandu. Jau vienā no pirmajiem pretuzbrukumiem pēc pārtraukuma Dinamo atguva divu vārtu pārsvaru – rezultatīva izrādījās Štāla un Bļinova saspēle. Tomēr jau sešas minūtes vēlāk ne mazāk skaistu kombināciju ātrajā uzbrukumā pabeidz Sčastļivijs (4:3).

Labu brīdi rīdzinieki prasmīgi pieturēja ripu, neļaujot viesiem izveidot nevienu nopietnu uzbrukumu, tomēr pēdējās trijās minūtēs Dinamo nācās izturēt pamatīgu spiedienu. Tas izdevās, un Rīgas komanda svinēja uzvaru ceturtajā spēlē pēc kārtas.

Turnīra tabulā Rīgas Dinamo hokejisti pakāpušies uz piekto vietu.

sdf

Šuplers: Puiši nospēlēja vienkārši lieliski

Kontinentālā hokeja līga

CSKA – Rīgas Dinamo 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)

Vārti: 8:57 Petrovickis (Bļinovs, Štāls) – 0:1, 17:47 Rēdlihs (Dārziņš) – 0:2, 23:19 Hosa (Elisons, maz.) – 0:3, 29:20 Paršins (Mišarins, vair.) – 1:3, 38:44 Korņejevs (Mišarins) – 2:3, 42:36 Bļinovs (Štāls) – 2:4, 48:57 Sčastļivijs (Rozins, Hannula) – 3:4